Podpoření aktivity

 • Zdravím,


  Měl bych tu několik návrhů, které bych chtěl s lidma prodiskutovat zda by to bylo řešení vhodné nebo naopak.. A případně to posunout "nahoru".


  Aktivita serveru..

  Dlouho diskutované téma...

  Vemte si že jste 15-25 letý člověk co koukne na reklamu případně trailer na NosTale.. Hra se specialisty a pvp systémem..

  Ovšem když to člověk stáhne tak jediné co může dělat jsou questy... Myslím že mlácení danderů, ovcí a hrášku toho člověka nepřesvědčí aby hrál dál..

  Toto mělo úspěch na začátku NosTale když jsme byly ještě.. děti.


  A dělání Questů je jediný "efektivní" způsob jak dosáhnout levelu 55. (Nepočítám placený exp, protože ten logicky začínající člověk nemůže platit.) samotná hra začíná + - v Levelu 90-92/93.

  Proto navrhuji opět vstup na LoD od levelu 1.. Ano.. budou to využívat i ostatní k hráči expení prcků atd.. ale myslím že je to poměrně malá oběť..

  Dál bych poupravil buff Tart Happ. který zvyšuje exp ale pouze do levelu 80.. což je dle mého názoru nesmyslu, protože i na levelu 80 je to do 90 poměrně daleko.. Takže by bylo dobré ten buff prodloužit až do levelu 90/92...


  Zkuste nad tímto příspěvkem nějakou dobu uvažovat a dejte vědět co si o tom myslíte. V průběhu bych ho rád doplnil o pár dalších věcí, ale musím si dost věcí promyslet, aby to nebyly zbytečné hovadiny.


  Děkuji za přečtení a přeji hezký den.


  -Akatosh


 • Hlavní úkol do 55: Ano, určitě by to chtělo nějaký další způsob, ale někde ve hře o tom způsobu zmínku, aby to věděli všichni. (Jenomže tady je otázka. Jaký?:/)

  LoD 1: Myslím, že to omezení 55+ má patřičný důvod. 1. Ty móbky jsou 75+- a jednička by toho tam asi sama moc nedala. 2. jednička se tam vůbec nedostane/neví o tom, že to existuje. 3. Kdyby o tom věděla,měla pomoc a dopravu tak by potom byla jenom tam, nedělala úkoly a nevěděla základní věci. Když už snížit omezení tak maximálně na dokončení aktu 1-1.

  Buff: nó, vůči těm kteří expili ještě před zavedením (jako já) je celý buff trošku nefér. A jako level 84 můžu říct že expíky vůbec nelezou a prodloužení do 92 by mi vůbec nevadilo.


  To že celá hra začíná až od úrovně 90 nemůžu posoudit. I když je fakt že za těch 5 let co hraju (Byli 2 postavy a "menší" pauzy:saint:) se všechno jenom opakuje. Raidy: pokud nejste 90 tak se dostanety jenom na eventové,glac,caligor i když tam se k němu jen tak tak dostanete,cubby,kuřecí král, namaju. Úkoly:čím dál těžší, zdlouhavější,občas nudnější. Expení:Za hodinu s ancell 30% je dost málo.


  Hra má velký potenciál, ale nebyl dobře využit. To bych mohl napsat. Ale nenapíšu protože dobře využit byl. Jenom né dokonale. Bavilo by to někoho kdyby byl za okamžitě 99+50? Měl hotové všechny úkoly, všechny věci z nosmall, nejlepší equip? Ano. Ale kdyby to měli všichni? Tak asi hodinu. Možná 2.?(


  Téma zajímavé, ale stejně pochybuju že se dostane z české sekce fóra.


  Nejspíš jsem napsal přesně to co si nechtěl, pokud ano, tak se omlouvám.^^

 • Taky si myslím, že LOD od úrovně 1 nemá žádné opodstatnění. Se zbytkem se asi nedá úplně nesouhlasit. S přibývajícím contentem je snižování nároků na předchozí exp absolutní nutnost, aby se propast mezi starými hráči a novými hráči neprohlubovala, ale naopak, stírala.

 • Chápu kam tím míříš, ALE

  Ovšem když to člověk stáhne tak jediné co může dělat jsou questy... Myslím že mlácení danderů, ovcí a hrášku toho člověka nepřesvědčí aby hrál dál..

  NosTale je mmoRPG, nevím o žádné RPG hře ( vynecháme priváty ), kde bys nemusel dělat q aby ses někam posunul -> rpg hry hraješ s vědomím, že budeš dělat q, které tě né vždy budou bavit.

  LoD od lvl 1 s ohledem na nové hráče? Osobně mi to přijde jako blbost. Jak jeno psal, má to pár háčků samo o sobě.

  LoD 1: Myslím, že to omezení 55+ má patřičný důvod. 1. Ty móbky jsou 75+- a jednička by toho tam asi sama moc nedala. 2. jednička se tam vůbec nedostane/neví o tom, že to existuje. 3. Kdyby o tom věděla,měla pomoc a dopravu tak by potom byla jenom tam, nedělala úkoly a nevěděla základní věci. Když už snížit omezení tak maximálně na dokončení aktu 1-1.

  Brát to na expení prcků, tak jsme tu každej druhej šťastnej, že se nemusíme x hodin potit v sopce. Což zas povede ke zvýšenému počtu prcků. Protože pak si i lvly pod 90 můžou dělat prcky na D/G...  Dál bych poupravil buff Tart Happ. který zvyšuje exp ale pouze do levelu 80.. což je dle mého názoru nesmyslu, protože i na levelu 80 je to do 90 poměrně daleko.. Takže by bylo dobré ten buff prodloužit až do levelu 90/92...

  Je fakt, že spousta hráčů, co ještě tu 90tku nemá by to taky ocenilo, přecejen tam už exp nedávají pořádně ani ty q, když tam skoro žádné nejsou.. Osobně bych tam dodělal spíš hlavní linku než mít buff, ale vzhledem k tomu, že už jsou i 90lvl q, tak je na to asi trochu pozdě.

  BTW. Hra nezačíná s lvl 90+, jen většina serveru se už přesunula do této fáze, osobně v tom vidím značný rozdíl. Díky "novému" systému rodin, se oprášily i raidy stylu cuby, dc, spider, namaju... takže i nový hráč má možnost je chodit.


  Expení:Za hodinu s ancell 30% je dost málo.

  :D jakože v sopce 4% za hodinu na 92/3, když jedeš na aw 50 tak 8%. Věř mi 30% je hodně, samozřejmě záleží na lvl, ale je to vcelku hodně :)


  S přibývajícím contentem je snižování nároků na předchozí exp absolutní nutnost, aby se propast mezi starými hráči a novými hráči neprohlubovala, ale naopak, stírala.

  Z jedné strany to chápu, z druhé strany je to nefér vůči hráčům, kteří hrají dlouho a "vydřeli" si ten lvl oproti hráčům, kteří přišli později a dřit se nemusí ani z poloviny. Pak nemá ani moc význam expit když je něco nové, jen si počkat, až bude nadropovaný eq, a zase sníženej exp..


  Jinak osobně v tom aktuálně vidím akorát usnadnění expení prcků, nic víc. Je hlavní linka q, kterou by měl hráč dělat a LoD mít jako doplňkovou aby doexpil lvl na tska, bohužel je z toho pravý opak, q nikdo neřeší, jen to pushnout co nejrychleji na LoD aby mohl expit a na q kašlat. A co si budem, spousta lidí tu už chodí solo/duo d/g, jen protože dát prcka na 80 je snadné jak facka a vydělává jim to víc než dost. Kdyby se exp omezil namísto usnadňování, tak to většina z nich ani nedělá. Ten čas investovanej k tomu, aby se člověk prodral skrze q se vyplatí až časem, a je to nuda dělat ten samý q po čtvrté, páté.. A stěžování si, že je tu zvrácená komunita kde každej jede jen na sebe, čemu se tu člověk diví, když je to výhodné :D. Povolení multiúčtů a usnadnění expu tomu napomohlo víc než dost. Proč jsme drželi při sobě když hra byla nová? Ano byla nová a neznali jsme ji, nevěděli jsme pořádně co k čemu je, jak procházet TSka, co jak funguje. Ale taky jsme nebyli dost dobří sami o sobě, hru jsme si usnadňovali tím, že jsme hráli ve skupině. Kdo tu může v klidu říct, že dal TS55 s postavou lvl 55 na první pokus a sám? Kdo tu dělal drop na 3 a 4sp sám? Málokdo, jít ve vícero lidech je hold výhodnější, i dneska občas vidím v reprech, že lidi hledají někoho na drop k sobě. Tak proč to furt usnadňovat pro jednotlivce?

  Shrnutí :
  Za mě snižování nároků na exp jen "kazí" hru.


  Tip k tomu buffu - když už tak ať je aktivní pouze ve full(?) skup kde jsou všichni aktivní - ano to zvládne i jeden člověk s trochou cviku, ale treba v sopce když dobrodruh hitne mobku tak nemá moc nárok na přežití. Expeni prcku 55-80(90) na lodu by šlo taky až od určité chvíle a jen s eq/sp což jsou investice navíc (když by chtěl buff navíc).
  Rozhodně si myslím, že když by nějaký zkušený hráč šel dělat prcka a musel jít q při kterých by potkal nováčka tak mu může dát ruzné tipy a pomoct mu víc, než když si začne svého prcka expit v sopce rovnou od lvl 1.

  P.S. Kolik nových hráčů reálně začlo hrát za poslední 2 měsíce? Usnadňování a předělávání hry pro pár jedinců mi přijde jako zbytečně investovaný čas a peníze. Spíš bych se soustředil na aktuální hráče a hráče co hru přestali hrát se pokusil přitáhnout zpět.

 • Zdravím, v momentální situaci se spíš víc vyplatí NT nehrát než hrát. Porovnejme si co dostanete dohromady za měsíc aktivity z denních beden: Nějaké jídlo, pár potek, hromadů kostýmů co nedělají nic a ani vzhledově to není nejlepší a se štěstím z měsíční dostanete batoh partnera, dobrodruha nebo košík mazlíčka, ale tyto itemy sou pro člověka co má tyto věci perma taky jen zbytečné smetí zabírající místo ve schránce nebo inventáři. A teď za měsíc neaktivity: 50 obráků(sice se z nich nic nedá vyrobit, ale na vychlastání taky dobrý), 20 ancelek, 2 oživení kamene duše a 5 zesilovačů víly. S předními světovými matematiky jsme spočítaly, že za měsíc neaktivity dostanete 235NT.

 • Zdravím. Ono jeden problém je snaha, ale další problém je neznalost. Můj názor na Exp, je takový, že kdyby lidi chtěly tak ten lvl mají. Přeci jen za poslední dva roky bylo více exp eventů, než v době, kdy jsem byl lv 60. Nicméně hráčů je stále méně a méně. Takové ty nejčastější problémy jsou ohledně neznalosti vybavení, rezistencí a co jak vlastně funguje.


  Další věc kterou už i já za dobu svého hraní považuji za takovou flustraci, je drop rate itemů z beden. Protože pokud nebude vybavení, které hráčovi pomůže tak proč by zde obětoval xx hodin za snahou mít vybavení a vlastně z toho má jen nervy. (Příklad: Výroba rezistencí AKT6, případně 90 eq = dropit klíče Ibrahima = otevírat truhly a doufat že padne záhadný relikt a z něj že padne eq) Tím samozřejmě nechci říct, aby pravděpodobnost byla upravena natolik, že každý den každý hráč dropne něco luxusního. Ale pokud tu bude zvýšená šance na jejich drop, tak si myslím že by to mohlo pomoci nejen serveru, ale i GF z důvodu vyššího nakupování NT pro případné svitky na vylepšování.


  Něco k té neznalosti: Hodně lidí kouká na vybavení a vlastně ani neví co jednotlivé bonusy dělají. (Upřímě ani já sám si u některých nejsem jistý)

  Nebo body zdokonalení na kartě. (Pro pobavení. Když Vás člověk přesvedčuje, že jeden bod ZD je vlastně jedno SL)

 • Hojda :)


  Aka. návrh není špatný , ale je spíše nevyužitelný...

  Jelikož tam hraje pět a půl lidí ....

  Byl bych rád kdyby GF udělalo , tabulku na stránkách kolik lidí je online na serveru, když se každej podívá tak propagace her od GF je na bodu mrazu a pak se od toho i odvíjí server :thumbsup:

  Ohledně expu , tak jsi myslím, že není tak těžké dat 90 i do 3 týdnů , někteří jedinci to zvládají rychleji :lol:

  Dle mého aktivita lidi na NT je spíše afkujici, co taky dělat ? Kdo má 99+50 tak jsi zajde D/G popř. Někoho expne a může dál afkovat ...

  Raidy na serveru skoro k ničemu až na zbr (neberu do toho zenas, Erenky a fernony) ty aspoň nějaké využití mají ...

  Ale cuby, xysen atd ... Skoro k ničemu ... Ocenil bych kdyby padaly i zdk. kameny , zesilovače , tarot atd ... Aby ten RAID měl vůbec nějaký smysl a ne že to jdu jen skrz zbr ... :lol:


  Když to tak srhnu tak chyba je více u GF než u hráčů :pillepalle:

 • Jak píše Obitas propagace je na bodu mrazu jak už sme se bavily i v rod chatu dřív ať sem zapl kdejakou stránku tak z velké části na mě vyskočila někde reklama na Nostale a ted sem ji už dobrejch pár let neviděl.

 • Na mě při každém větším updatu vyskakuje docela často reklama na FB.

  To ano , ale zobrazuje se většinou reklama jen registrovaným lidem co se registrovali u GF ...

  Když sem se ptal některých hráčů u jiných her jestli znají NosTale , tak věděli 2/10 lidí ... Většinou znají metin2 ...

  NosTale není už tak populární jak bylo kdysi dávno, sama by jsi to měla vidět když tam hraješ od začátku ...

  Jinak ješte u té reklamy ... Někde sem viděl i fotky , jak v Německu mají reklamy na NosTale ... Polepené tramvaje, billboardy atd...

  U nás jsem to teda ještě nikde neviděl , pak vypadá ten server jak vypadá :thumbsup::missilelauncher:

 • Teď mě ještě napadl hodně zásádní problém pro nové hráče a to je ten že když si hráč založí učet,vytvoří postavu a jde konečně hrát s největší pravděpodobností nedostane quest který se objeví až po relogu ale to je novému hráči k ničemu protože když už v lv 1 zjistí že absolutně neví co dělat znovu hru asi zapínat nebude.

 • Z jedné strany to chápu, z druhé strany je to nefér vůči hráčům, kteří hrají dlouho a "vydřeli" si ten lvl oproti hráčům, kteří přišli později a dřit se nemusí ani z poloviny. Pak nemá ani moc význam expit když je něco nové, jen si počkat, až bude nadropovaný eq, a zase sníženej exp.

  Za mě osobně to co tu říkáš je nesmysl vzhledem k tomu, že samotná hra je nastavena nehorázně nefér vůči valné většině hráčů na našem malém serveru. Hra potřebuje kvantitu a ne kvalitu. Proto je i tak nastavena. Je jedno jestli do hry dáš roky expení nebo jestli to někdo bude mít o trošku rychleji jak někdo kdo začal před 10 lety. Za mě samotná hra má strašné problémy s obsahem jako takovým, kterým je neférově bržděný a natahován (vysvětlím posléze), aby Entwell nemusel dělat nový obsah. Chápu, že se Entwell chce posunou i někam dál než k NosTale, ale tím že se snaží o jinou hru, která nakonec zkrachuje viz. Core Online a kvůli, které dají k ledu vše co alespoň nějak „funguje".


  Systém brzd: určitě si toho všiml každý, ale hra je za mě opravdu nechutně bržděna 2 konkrétními problémy a tím jsou mechanické brzdy typu LoD na hodinu s pauzami (dřív tohle bylo o hodně horší aspoň něco šlo k lepšímu), oleje v sopce, 3 minutové čekání na raidu Zenas, samotné „vyvolávání" raidu, Fernon raidy 4x do týdne atd je toho tam hromada.


  Dále systém „štěstí": mě samotné přijde to, že je to čím dál tím horší s jakoukoli šanci na cokoliv. Je nehorázně deprimující otevřít tisícovku beden ze Zenas/Erenie a nemít jediný aw rez, mnohdy ani ty hloupá arci/arch křídla. Aby tento systém, který je nastaven fungoval je třeba kvantity nikoliv kvality. Se systémem, který je nastaven, tak že hráč může být rád kolikrát za tak 1 středně vzácný item z cca 100 beden a za 1 vzácný item cca z 500 beden je třeba kvantity, je třeba aby se tyhle raidy chodily 24/7 a ne 3x do týdne a můžeme být rádi. Za mě je třeba 1000 hráčů co otevře 1000 beden za měsíc a ne 10 hráčů co otevře 1000 beden za měsíc.


  Proč kvantita je více jak kvalita. Určitě spousta může namítat, že sice ano dobrý tým s eq sice stihne o 2-3 raidy za hodinu více, ale v měřítku těchto minimálních šancích na cokoliv, jsou 2-3 raidy absolutní nic. Kdyby tyto rádoby „elitní" skupiny raději se rozdělily na 5-6 menších a přibrali a naučili to také jiné, než si sami mastili kapsy udělají v celku o hodně více raidů, než 2-3 skupiny za týden (takhle to vnímám v případě fernonů, na které je dost hráčů, ale mnohdy se na raid ani nepodívají protože prý „nesplňují" standarty těchto skupin). Za mě by zde nehorázným způsobem pomohlo nějaké scalování % šancí dle počtu otevřených beden za měsíc nebo tak něco podobného. Nebo dejme tomu alespoň nějaká jistota, kdy dejme tomu otevřeš 100 beden a z té 100. máš 100% šanci na cokoliv. To samé mám problém s + EQ.


  Dále co hrozně moc jednak brzdí tak i kompletně kazí hru je „systém bufferů". Absolutně mi uniká jakákoliv pointa toho mít 10 absolutně zbytečných postav „bez duše". Proč by člověk měl mít tyto postavy, aby vůbec se jakkoliv posunul ve hře. Upřímně mě unavuje si platit, shánět po kamarádech atd. další postav od kterých dostanu buff na 5 minut v minizemi a za 5 minut repete. Proč jsou tyto buffeři absolutní nutnost? Bez nich hra vyžaduje nechutně moc času na jakýkoliv progress. Pro příklad uvedu své expení na +41 v anceloaně. Bez bufferů, které já prostě nemám a mít nebudu, protože nechci zvedat traffic serveru + v tom nevidím význam, expím cca 4%/h a s nimi okolo 10%. Ta hra nepřímo tyto zbytečné postavy vysloveně vyžaduje. Proč každý tedy nemá všechny buffy najednou permanentně, když někteří jsou schopni se takto buffovat i na blbou Duhovku (ano vím po updatu již ne, ale předtím to byla katastrofa)/ icebreak/ glacernon.


  Nejspíš asi poslední co mě momentálně napadá a co nejvíce kazí hru a zároveň i strašně brzdí jsou hráči samotní. Vím toto se nedá moc ovlivnit, ale chci to tu zmínit. Setkala jsem se už se vším možným i nemožným na serveru. Když vynechám problémy s nadáváním v reprech, věčnou šikanu, kažení hry ostatním, které jsou na hře dá se říci denní rutinou, které věřte tomu nebo ne ale kvanta lidí odradí. Hrozné problémy vidím například v úmyslné dezinformování od spousty rádoby „top" hráčů a korunek (tímto na nikoho konkrétního neukazuji samozřejmě). Zažila jsem nesčetné případy, kdy mi někdo řekl ale tohle je lepší jak tam to protože to říká tenhle ten (tím nemyslím například body u sp, které jsou spíše subjektivní podle playstylu. Uvedu zde reálnou situaci co se mi už párkrát stala a tím je třeba výběr eq. Kdy lvlu 88 někdo namluví že pvp eq, které má bonusy do pvp ale debuff do pve, je nejlepší investice jeho života a bude s tím dávat LoD na ránu atd atd, jen proto aby vydělal. Nakonec to dopadá tak že na svém lvlu trávím dlouhé večery na LoD, protože všechny své finance dají do něčeho takového a samozřejmě LoD nedají ani omylem). Další problém vidím v expení za goldíky. Sakra lidi proč to děláte. Proč ty lidi, kteří fakt špatnou náhodou dorazí na server takhle absolutně odradíte tím, že po nich hned po lognutí na server chcete aby dobili a zaplatili vám a za blbou radu či dopomoc s expením. Chápu já sama nemám kolikrát na takové dotazy expneš mě atd náladu, ale vždycky jim aspoň poradím, kde se jim bude expit nejlépe. Další problém vidím v škudlení si EQ. Upřímně mě přímo vytáčí vidět chlubení se pár lidí, kteří mají v inventáři 20x aw EQ a nikdy to neprodají, protože se jednoduše bojí, že by ti kteří by toto eq dostali byli lepší jak oni samotní a tak se takhle zbavují konkurence: Mě osobně tohle vše absolutně odrazuje od jakéhokoliv postupu na +50, protože EQ na +45/48 neseženu vlivem problémů výše, nemám vůbec důvod proč mít tu +50, protože team na fernony neseženu viz problémy výše, i kdybych tohle vše překousla udělala +50 tak co dál? Dostanu časem postup na +70, kde bude to samé a více a více se stupňující a prohlubující.


  Ano teď můžete namítat proč jsem dávno s tou hrou nepřestala, když najdu více důvodu proč tu hru nehrát, než proč ji hrát, ale odpověď je více než jednoduchá. Jsem v nostalgické pasti. Chci ji hrát ze sentimentu k ní a i přes fakt, že mě kolikrát štve více než reálná práce, hra by měla být zábavou ne druhou prací. Proto furt doufám v nemalou změnu, kdy se opět stane to, že bude hrozit 2. server kvůli vysoké aktivitě atd. Ovšem tohle je v nedohlednu a nejspíš to tak i zůstane. Mám pevné nervy se vším co se na serveru děje ale jednou mi prostě dojde dech a skončím. Co mě děsí a nejradši bych si nepřipouštěla tak je to, že tento fakt mám téměř za dveřmi.

 • Zajimavej názor Kurumi :/:/


  Jak jsi psala jsi +41 píšeš ,že se nedostaneš fernon.

  Nevidím problém si založit vlastní team a vzít tam klidně i 93+ jen je otázka šel by to někdo ?

  To stejny zenas, erenka můžeš je zakládat a zkusit sehnat lidí i bez aw ...

  Zase otázka šel by to někdo ?

  Dle mého skoro nikdo ,

  jelikož chce met v teamu "TOP" lidí co chtějí nejvíc stihnout raidu ... (Ale treba se pletu a fakt by to někdo chodil furt :thumbsup:)

  Je to tam jen o lidech, každej kdo má fakt dobrej aw EQ se nebude zahazovat s někým v teamu když má jistej TOP team ;)

  A řekl bych že to tam už takhle zůstane na pořad a nic už se nezmění , buď člověk se stím smíří a nebo přestane hrát , ale spíše se na 80% rozhodne přestat hrát ... :fie:

  Třeba já jen hledám někoho kdo mi expne 25 lvl aw ... Jelikož jsem strašně linej :thumbsup: tak radši dobiju abych měl kk na zaplacení , popř. Kk na bedny skrz zdk co dělám na arcine ...

  Myslím jsi že NT CZ už nepomůže ani svěcená voda jakym stylem to tam vypadá :puke:

 • Zajimavej názor Kurumi :/:/


  Jak jsi psala jsi +41 píšeš ,že se nedostaneš fernon.

  Nevidím problém si založit vlastní team a vzít tam klidně i 93+ jen je otázka šel by to někdo ?

  2 věci. 93+ je málo na fernony hlavně ze začátku opravdu potřebuješ 95/96 EQ nebo aw EQ. A ta 2 věcička team jsem zkoušela založit nesčetně krát pokaždé to dopadlo úplnou katastrofou, jen v asi pár případech to nějak aspoň dostatečně dopadlo a skončilo to víceméně na těch důvodech co jsem psala výše :)

 • Dělení týmu proběhne, ale stylem že se dva hráči trhnou a zajistí se dva nový, dva hráči spolu dají duo se svými prvky a doberou se další dva nový hráči do starého týmu, což zase rozmnoží bedny, ale i kdyby týmu na fernon bylo 50, tak za dva dny nebudou záznamy :) vzhledem k počtu záznamu za hodinu bude pak 50tymu rádo že se domluví aby šli 8 raidu za hodinu.

  PS: my jsme chodili na fernon v době, kdy aw30 jsme měli tři lidi, ja erik a bluďa, bluďa nechodil, erik chodil občas, a stejně jsme byli schopni fernony si užít :) ano nedávalo se 30 raidu, ale sotva 10, ale někde se začít musí :) i nový týmy dávají sotva 15 raidů. všechno je o vytrvalosti :)

  CzEe3S3.jpg

  06.10.2012 - First 99Lv of CZ server - PaRazZziT as warrior.

  The post was edited 1 time, last by PaRazZziT ().

 • Jak bylo řečeno, tak ty raidy tolik nejsou, jelikož ti lepší, chcou jen to nejlepší. Sám mám tu zkušenost, že když jsem skládal třeba ferny, tak se třeba někteří ptali, kdo ostatní jde a podle toho šli (třeba šotek). Já osobně radši jdu raid i se slabším týmem, než ho nejít vůbec.

  Ale jako na jednu stranu to chápu. Jen tímhle hraní sám na sebe to prostě už lepší nebude, takže pak by si lidi neměli stěžovat, že tu tolik lidí nehraje.

 • which language is that wanna join via translate :lol:

  zní jako dobrý nápad :phatgrin:
  "lod" je k dispozici od úrovně 1 nepomůže žádnému novému hráči. jediní lidé, kteří z toho budou mít prospěch, jsou lidé na vysoké úrovni, kteří vytvářejí „alt“

  pokud jde o extra exp buff, chtěl bych to vidět až na úroveň 99 a zvýšit hrdinu exp taky, protože hra je příliš špinavá. ale pokud ne, byl bych rád, kdybych to viděl až na 88. protože tehdy začíná opravdu „koncová hra“.

  JE6IJuz.png

  Remember, remember

  The 16th of November
  The Multiaccount treason and plot
  I know of no reason

  Why the Multiaccount treason
  Should ever be forgot