Posts by jeno123

  Nejsou tu ani užitežné informace co chybí v nápovědě, viz. staré stránky sekce Hra.


  Edit:

  A třeba eventy (lod) ? Hru jsem začal hrát protože jsem viděl ty stránky a na nich seznam specialistů+ místo kde je získat. Taky tam byli viditelně všechny odkazy podpora/fórum(i když starý odkaz). Doufám že všechny články ze sekce hra tam budou přesunuty, nebo alespoň do nápovědy která by měla být více zvýrazněna.


  Ohledně stránek hry: Doplnit 2 nová SP na mistra boje a svatební SP + aktualizovat odkaz na fórum. Vím jsou to drobnosti a časem k nim dojde, ale už mi to přijde jako moc dlouho za těch 10 měsíců, tu ta vodní SP už mohla být napsaná.


  S arénou talentů na ch 1 to je následovně, je na ch 4 z důvodu že na ch4 nikdo nechodí, jenom na tu arénu talentů, ale na ch1 se v aréně lidi zabíjí v jednom kuse. Na početnějších servrech kvůli hráčům může být problém se k tomu NPC vůbec dostat. Takže pro náš server by to bylo ideální ale třeba na Americkém/Německém/Korejském by to bylo spíše na škodu než k užitku.

  Dostali jsme se od zvýšení aktivity a přírůstu nových hráčů k aktu 4. chtělo by to nové téma jako glacernon 2.0. Plácat to dohromady nemá moc smysl.

  Hlavní úkol do 55: Ano, určitě by to chtělo nějaký další způsob, ale někde ve hře o tom způsobu zmínku, aby to věděli všichni. (Jenomže tady je otázka. Jaký?:/)

  LoD 1: Myslím, že to omezení 55+ má patřičný důvod. 1. Ty móbky jsou 75+- a jednička by toho tam asi sama moc nedala. 2. jednička se tam vůbec nedostane/neví o tom, že to existuje. 3. Kdyby o tom věděla,měla pomoc a dopravu tak by potom byla jenom tam, nedělala úkoly a nevěděla základní věci. Když už snížit omezení tak maximálně na dokončení aktu 1-1.

  Buff: nó, vůči těm kteří expili ještě před zavedením (jako já) je celý buff trošku nefér. A jako level 84 můžu říct že expíky vůbec nelezou a prodloužení do 92 by mi vůbec nevadilo.


  To že celá hra začíná až od úrovně 90 nemůžu posoudit. I když je fakt že za těch 5 let co hraju (Byli 2 postavy a "menší" pauzy:saint:) se všechno jenom opakuje. Raidy: pokud nejste 90 tak se dostanety jenom na eventové,glac,caligor i když tam se k němu jen tak tak dostanete,cubby,kuřecí král, namaju. Úkoly:čím dál těžší, zdlouhavější,občas nudnější. Expení:Za hodinu s ancell 30% je dost málo.


  Hra má velký potenciál, ale nebyl dobře využit. To bych mohl napsat. Ale nenapíšu protože dobře využit byl. Jenom né dokonale. Bavilo by to někoho kdyby byl za okamžitě 99+50? Měl hotové všechny úkoly, všechny věci z nosmall, nejlepší equip? Ano. Ale kdyby to měli všichni? Tak asi hodinu. Možná 2.?(


  Téma zajímavé, ale stejně pochybuju že se dostane z české sekce fóra.


  Nejspíš jsem napsal přesně to co si nechtěl, pokud ano, tak se omlouvám.^^