Posts by PaRazZziT

    :borg: Seems to be legit problem, are u sure ? i think this is same problem as UK have before merge, there are a lot of players who want to play this game, but nobody want to pay for it :O did u know gladiatus? yea, there are about 50 legit players (CZ), and they have about 50 servers, and they still making this cashgrab like - new server -> new chance to be better -> a lot of spending players -> next month die, and then after year, they will merge it with... they will make this again in this rotation, ya sure, they can merge all servers into one, but they will make another one new, and the old one again die.. nothing good, nothing extra

    Zdarec, nostale discord ''Neofficiální'' byl, když jsme se ale s anubisem moc nepohodli tak ho zničeho nic smazal :) teď se používá to že každý má nějaký svůj rodinný, případně jsme na tom oficiálním,

    A máme se, no tak pomaličku a jistě umíráme, čekáme na spojení i hry, jako takové a snad to nějak nakopne jak ekonomiku tak všechno ostatní, ale vzhledem k tomu že nás chtějí spojovat s méně aktivními servery, tak nevím jestli to bude úplně dobře

    osobně už tak od ledna úplně nehraju aktivně, spíš jen vyčkávám, občas něco prodám, nebo zasoutěžím, když je nějaká výzva, ale jinak nic moc

    Myslím, že na našem maličkém serveru, tyhle eventy už nemají smysl.. takže to chce spíš nějaké takové ty ''Konzumní'' nebo něco originálního, nového..

    PvP tady řeší asi tak 1/10 hráčů, 6/10 nema vubec možnost nějak pvp hrát, protože nemají bud level, peníze, nebo odhodlání, a 3/10 hrajou pvm.

    Také jsem pro, změnu nastavení, opravdu by bylo vhodné měnit SP až po vyhraném, ne při každém použití, teď to bylo zkušebně, za mě to bylo skvělé, jen někdy až moc rychlé.. příprava u některých fightu proběhla tak rychle že člověk ještě nesebral ani stoprak který dostal, a už se odpočitavalo, chtělo by to příště nějaký pokyn až budou oba dva připravení, například si třeba sednou, nebo já nevím a prostě tím dat najevo že mužeš začít startovat

    Za mě rozhodně, z pohledu účastníka, diváka i pořadatele minulého turnaje

    - Mapa - rozhodně aréna s 50% redukcí dmg. Ne žádná random mapa která se tváří ''dobře''
    - Rozložení na hráče do lv 90 bych se úplně vykašlal, respektive bych první kategorii dal od 0 do 93. bez AW - v této kategorii nebude moc lidí to víme všichni.
    další kategorii bych udělal aw1-37.
    další kategorie 38-59
    další kategorie AW60.

    Ano, pokud někdo opravdu je už na té úrovni AW60 má právo mít svojí kategorii, protože budme upřímní, 59 nikdy proti 60 se stejnym eq nemá šanci, ať už propastný rozdíl HP/def/atk.

    ohledně partnerů, petů a takových věcí, to je v podstatě úplně jedno, ale zůstal bych u pvp 1 na 1, klidně i bez tetovani, klidně i bez dalších vylepšení postavy

    složitosti turnaje se meze nekladou, zvolil bych ''Ban'' jedné, dvou karet, případně systém toho že například : hráč, který vyhraje s jeho SP, ji na druhé PvP nemůže použít - avšak na dalšího v pořadí by už mohl používat zase všechno

    určitě bych volil 3 pvp na 2 vítězné (Kvůli rychlosti a průběhu turnaje) a na finale/kola před bych dal třeba 5 pvpček, na 3 vítězné, ať to není tak ''jednoduché''

    Upřímně, koho baví furt hloupy pvp zvěd,lovec,war,mnich,dg,věštec


    takhle by to bylo tak udělané že ve finale by pokud například Rapo(Vítěz minulého roku), byl zastihnut ve finále a vyhrál by první s věštcem, vyhrál i druhý s DG, tak do třetího pvp by musel jít s jinou SP, a tak stejně by byl forcnutý kdokoliv, lukostřelec po výhře se zvědem,vrahem by byl forcnutý do něčeho dalšího, případně war co vyhraje s warem a mnichem, by musel volit další SP.

    Z mojí pozice vím, jak je to složité co se týče organizace, ale v týmu je spoustu lidí, dá se zařídit aby probíhali třeba dva turnaje současně, nebo aby probíhal ''pavouk'' najednou.

    Co se týče mojí kategorie, podle účasti hráčů ( V této chvíli je AW60 do 20hráčů), věřím že 10 z nich má zájem o pvp, ostatní vůbec, možná i více, dá se zařídit ''každý s každým'' tudíž by vítěz byl i ''víc'' poctěn než jen si projít pavoukem a vyhrát náhodou/štěstím

    Ohnivý ďábel se dá sehnat ve dvou/třech lidech maximalně s AW eq je to jednoduché

    K titulum ze zenas/erenie, stopro to funguje jako víla, protože ty efekty jsou dva ( proti démonům a proti andělům, nikoli jako mušle.)


    Fénix vypadá jako titul který funguje jako mušle. (Nikoli jako titul Malý démon )

    Můj návrh zní:

    Udělat aby každá individuální SP karta pamatovala rozložení svého hotbaru (spelly, jídlo, vozítka apod. na dolní liště).

    Z důvodu toho, že je velmi otravné pokaždé když měním SP kartu přehazovat spelly přes celý hotbar, abych později když je budu chtít použít nemusel přemýšlet nad tím kam klikám, ale používal své zažité rozložení.


    Děkuji moc :)

    Drak.

    K tomuhle by bylo jednoduché řešení vytvořit možnost 8 hotbarů, aniž by musel někdo přemýšlet..nad tím jak to udělat aby si každá SP pamatovala svoje, nicméně brzo nás čeká rozšíření o 9.SP takže těch hotbarů rovnou připravit víc.. a nebo tak jako jsem to vyřešil já ( Než čekat na to než s tím něco udělají, tak se prostě naučit hrát s tím jak to je - mám dva rozdílné bary, na jednom se dá hrát většina SP a pak mám jeden svůj specialní který je přímo jenom pro mnicha a cruse (tam nějak se mi podařilo že ty skilly sedí, s tím jak je používám :D)