Posts by PaRazZziT

they change this 2 times, firstly you want crystals of earth to get MA weapon to craft aw.. but they c hange this, with deleting items from glacerus and draco boxes, and this...bug is still about half year and nothing done.. (but i know, a lot of players have theirs 95 MA weapons dropped from dracos boxes, so ..change will hardly destroy price of aw25 MA weapon ( that you cant drop.)

xddd i've reported that bug 1feb 2019 https://board.cz.nostale.gamef…-aw25-rukavice-na-boxera/

Zdravím, procházel sem fóra, dozvěděl jsem se u polských bratrů, že mají speciální event, pro prvních 6 mistrů boje, kteří vylepší a získají jejich karty, je něco podobného připraveného i u nás, a čeká se na ohlášení, nebo je to jenom národní event ?

Neoficiální discord server byl vytvořen, a po jednom útoku nejmenovaného hráče a vyhrožování policii a dalšími státními orgány kde jsme se mu vlastně všichni vysmáli, tak discord vytvořen pro tento účel byl tím hráčem okamžitě smazán, aniž by o tom informoval ( napsal pouze zprávu na discord do chatu ze discord maže, a okamžitě to smazal takže si mnozí ani tu zprávu nestihli přečíst. ) Nicméně vzhledem k tomu kolik nás já serveru je ani není potřeba discord nebo něco takového, jestli chceš založit RAID prostě napis repro a buď ho složis nebo ne, discord na tyhle věci je zbytečný, na discordu se ti domluví 50 lidí a do hry přijdou tři. To je k ničemu. Navíc existuje nejméně půlka hráčů co discord nebo něco takovýho nechce ani vidět takže komplet bezpředmětné a nutit někoho aby při hraní ještě měl zapnutý discord nebo aby sledoval hru ve svém volném čase kdy na hře není, je taky celkem out of point.

Tuším že na polském fóru je ofiko odkaz na discord pro tento účel, ale Poláků hraje tak dvacetkrat víc než u nás ;)

they never post any updates more than 1day before, but we can see updates of HK vers of NT, and there will be ''maybe'' next patch, like info about sp4 martial artist 10/10 / or anniversary pics..etc

Postavy na aw50 mám tři, mág je 28, neviním tím nikoho, ano je to čistě a jen moje věc, že jsem investoval do expeni tolik času co ostatní investují na sezení v nosvilu a čekají kdy to dostanou i oni, tady se bavíme pouze a jen o tom že je to nespravedlivé pro lidi co hráli dříve, a nemají za to v podstatě nic. V tuhle chvíli bych uvítal i nějakou hloupost, jako třeba titul dříč, který by dostal každý kdo dosáhl aw50 před tím, než to bylo mainstream, taktéž třeba ohledně aw30 případně ocenit takto prvních 10 hráčů, je toho spousta..také ohledně mistra boje, proč třeba každý už založený boxer, nedostal fixně na postavu +50 job ( v případě že neměl vice) nebo nějakou kompenzaci za to že jsme takoví "betatesteři" a ještě se ani neví zdali ta postava bude takto vypadat, ale i přesto za ní několik desítek lidí hraje a zkouší. A oni mají být odměněni, že to hraji a nebo mají být poškozeni, tím že to začli dříve? Tady se můj názor rozchází s tvým, protože se k nám staví takto zády. I přesto že neustále komunikujeme ohledně vylepšení, úprav, bugu a tak dále.

My Icons still working(click on properties of Windows panel, And click in settings on (combine taskbars buttons - never ), but my problem was about two, or more gf clients on 1pc - everytime i want to log-in other account i must relog gf client.. Launcher before you can have 2-3 or more different accounts logged in in same time on 1pc

10 / July / 2010 Act 5 - https://board.cz.nostale.gamef…ews-about-act-5/?pageNo=2

07 / February / 2012 Act5-2- https://cz.nostale.gameforge.c…ude-v-nostale-pekne-horko

21 / April / 2016 Act 6 https://cz.nostale.gameforge.c…lne-zhavou-nebeskou-jizdu
    7 / June 2017 Act 6-2 - https://cz.nostale.gameforge.c…y-pribeh-novy-raid-a-vice

(In case, i think new act7 comes in April 2020)

With act5, comes here first transportation item (carpet), after that was released (after about 3month) scooter, and next one was white tiger :D and much moooooore
    With act5.2 comes here first location under level-cap (90+)
    With Act6 comes here aw level which increases max level from 99 to 99+50 (our cz.player have 99+33 and they ''bugfix'' level as max 30 it was funny, he is 33 and 30% and he cant exp more, but when he die he lose the % and i was crazy to drop books with aw38 or 45 and can't use it)
    With Act6.2 comes here fernon raid, with new max awlv (50) - that brokes everything, every one milion i spended on betting i lose, cause everybody can have eq easily.

z mé strany, a pohledu i těch lidí co se přišli po letech podívat, tak každý z nich mi řekl, že dřív ho táhl jedině glacernon, a PvP, protože řekněme si narovinu PvE není pro každého, a když už má člověk max level, tak PvE takřka neřeší, ano mnoho hráčů momentálně řeší pve, kvůli fernon/solo d/g ale prosím pěkně, zmíním člověka, kterého už jsem několikrát hanil na našem českém fóru, a.k.a aa-omega-aa který se orientuje převážně na PvE, ale taktéž zabrousí do PvP, zajde na glac, pozabíjí nějaké lidi, a tak. Je to prostě všechno se vším. Více lidí, znamená více příležitostí, co se týče všeho, a myslím že zrovna glac, je to největší lákadlo vůbec. Aréna u nás nikdy moc nejela, Mistrovky, Talentky - to už taky dost umřelo, protože tam není větší smysl, a v neposlední řadě - PvP v časoprostoru ?! ( Tam se nikdy snad u nás nějaké větší pvp nestalo ) jednoduše, pro lidi kteří se věnují PvP tak je jediný glac kde by se to dalo nějakým způsobem tvořit. A vážně mi někdo chce říci, že PvP moc lidí neřeší ?

G145UdZ.png?1

zde je screen, z PvP turnaje, počet diváků byl neuvěřitelný, a myslíte si že se lidi přišli podívat na PvP protože je nebaví ? já myslím že ne.

PvP je stále jedním z největším lákadlem této hry, i když PvP už není ani o tom jestli jsi nebo nejsi zkušený, ale o tom jak moc velkým štěstím oplýváš

Víte co, tady jde o ten základní problém, a to ten, že tyhle změny, jsme měli provádět už kdysi, ne už když to umřelo ( Nové hráče to nepřinese, a staré nepřivolá v nějakém větším měřítku jako by bylo potřeba)

teď jediná věc, co by tomu reálně pomohla, by bylo sloučení..třeba arény, mezi všechny servery, nebo udělat global glac, kde by nešla výměna, vyhodit item apod.

Za poslední týden, sem viděl zpátky hráče jako PUTIN, nebo NOXMASTER, což jsou a byli, celkem velké jména z minulosti, a vrátili se náhodou, a tak to prostě chodí, občas se někdo vrátí, ale není na té hře co dělat.

Do pvm je stále xmaska a zuřivá ( které toho moc nedělají ) nejlepší maska vůbec a to procentuálně třeba i hloupé 2% by bylo víc než jen 14 či 10 zv poško