Posts by PLYSAK77

Zdravím. Mám takovou otázku, ohledně Bedny z nosmallu k dvanáctému výročí. Kam přesně tento item je zaslán, jestli do zásilek, a nebo už je automaticky hned otevřený ?? (PS: nechtělo se mi zakládat nové vlákno)

Zdravím.

V brzké době budu připravovat malý projekt. pro hráče s lv 95 kteří mají za úkol ukončit raid Neuplná Fernon.

Pokud jsi jedním z hráčů co má tento Quest, ale nemá tým tak neváhej a napiš, bud zde pod tento příspěvek a nebo na FB Mončičák Plyšák NT nebo poznámku na postavu Zaleos77

O co vlastně jde: Tak v první řadě spíše jen o to, dokončit hlavní dějovou linku. Nadále Vám mohu poskytnout pár informací o raidu jako jaké vybavení je pro tento raid nejvhodnější, a budete si moct ten raid vyzkoušet. A pokud by byl extra zájem mohu své znalosti napsat i sem spolu s poznatky od Elit. (Za předpokladu, že Gm nebudou proti)

E: Tady jen pro info že nemám problém to dát solo :) 20190901-0-MONIŠKA77.jpg

Vlastně zásadní otázkou zůstává co "My" jako hráči můžeme udělat. Změny mechaniky nejsou v Naší kompetenci. ( Tím nechci říct, že vše co tu je napsané, je špatně ) Ale chtělo by to najít schodné řešení, které by navrátilo aktivitu, tím spíše myslím udělat nějaký bordel na hře. :monster: Kor když si vezmete v potaz, že většina postav stojí na stejném místě jako strašáci v zelí .

Sám osobně se potýkám s myšlenkou, proč pokračovat. Jediné dvě stránky jsou pro mne pvp a dodělání zbytků věcí které mi schází. Nicméně jak už jsem zde zmiňoval, tak herní mechanika raidů je celkem flustrující.

Ale osobně vím jedno. Pokud tato situace bude pokračovat, tak vím že v brzké době budu patřit i já do propadliště dějin této hry.

S pozdravem Plyšák

Zdravím. bylo by možné malé kosmetické upravení Alchymisty na glacu, aby se u něj daly kupovat panenky pro nosmáta a partnera ?? Docela často se mi stává že zjistím na glace že je nemám :D

Zdravím, neměl jsem čas to sem psát v době kdy se mi tohle stalo. Nicméně při glac raidu vody se Nám stávalo že když Boss použil svojí schopnost teleportace po mapě bugl se mimo textury mapy kde na něj nelze dostřelit .

Nevím jestli jsme jediný komu se to děje nebo Vás je více. Pokud je Vás více prosím napište to.

20190816-2-MONIŠKA77.jpg

Ahoj, co se týče překladu tak na EN serveru mají stejné to co máme My. Korejsky bohužel neumím, abych ti to mohl přeložit. Jinak jsem osobně rozdíl mezi AW 49 a AW 50 s azraelovou maskou nepoznal v pvm. Jediný pozorovatelný rozdíl byl v obdržení efektů. Když opravdu dostával efekty z aktu 6 méně než v době když jsem expil bez této masky.

Zdravím, takže dneska Vám to rozepíšu v bodech, protože opravdu je toho valná hromada co třeba změnit. A nejsou to jen herní změny, ale změny i v našem počínání.

1) Herní aktivita - Jak mnozí z Vás vědí, tak náš server má v první řadě problém s počtem aktivně hrajících hráčů. Ať už je to glacernon, raidy, arenu atd. Ve srovnání doba 7 let zpět a dnešní doba mi přijde jako kdyby do serveru někdo pustil atomovku, která vyhladila 70% aktivních hráčů. Tyhle problémy se, kterými se dnes potýkáme jsou způsobeny několika zásadními problémy. Hodně z nich tu už bylo zmíněno, ať už je to od dropu itemů, arogance, nebo krátké příběhové linky. Tak stejně prvním a zásadním problémem zůstává počet hráčů, ke dnešní době je to by oko tak 50-70 hráčů se kterými můžete něco dělat viz raidy, glac, areny, nicméně většina těchto hráčů se nedokáže snést jeden druhého na stejném raidu (Hádky, umyslné kažení raidů atd atd). Takže za první krok bych považoval začít vychovávat nové hráče.

2) Glacernon - Zde by se dalo změnit spousta věcí. První věc je aby se nějak domluvily rodiny případně pár hráčů, kteří by se pokusily o nějakou tu vyrovnanost Glacu (Vím že k uplná vyrovnanost neexistuje, ale jedná se mi o to, aby nedocházelo k tomu, že jen andělé budou dělat rušičky démonům, ale aby si i andělé zabojovaly o svého mukraje). Další důvod jak už zde zmiňoval para jsou eventy. V tomhle byl docela expert Ballo, když ještě byl starý systém bodů, což Vás na ten glac donutilo chodit, aby jste mohly jít raid. (Byly doby kdy bylo podmínkou mít 50K bodů aby jste mohly být v rodinně) Ale k tomu eventu. S SGM Melkorem jsme se bavily o jednom eventu, který lze aplikovat na Glace a byl bych rád, kdyby jste ho aplikovaly. (Nebudu zde rozepisovat oč se jedná, protože k tomu nejsem pověřený. Viz. Náš GM tým bude vědět). Nadále další problém propast mezi sílou EQ. Nevím jestli by tento nápad fungoval v praxy, ale celé pvp běží na redukci DGM 50% ( 10K DMG = 5K DMG které dostanete) tak co kdyby na Glacu fungovalo tohle, že hráč do úrovně 80 by měl redukci DMG 95% a AW hrač který by šel proti němu by neměl žádnou redukci DMG. Se snižujícím rozdílem lvlů by se snižovala i rozdílnost redukce DMG. (Bohužel nevím, zda to jde nastavit takto, nebo tato redukce je brána plošně pro mapu)

3) Pohnání Tart Hapendam - Jak zde psal Akatosh, již při založení opravdu by nebylo na škodu, tento efekt prodloužit do úrovně 92. Ikdyž víme že jeho prvontním účelem bylo, aby hráč naexpil co nejrychleji postavu na lv 80 a mohl si zvolit charakter boxera, který je pro mne zatím nehratelný a nepochopený. Tím by šla zmenšit ta propast mezi AW hráčem a začínajícím hráčem.

Těch bodů by se našlo zřejmě více. S pozdravem hráč Plyšák.

Zdravím. Ono jeden problém je snaha, ale další problém je neznalost. Můj názor na Exp, je takový, že kdyby lidi chtěly tak ten lvl mají. Přeci jen za poslední dva roky bylo více exp eventů, než v době, kdy jsem byl lv 60. Nicméně hráčů je stále méně a méně. Takové ty nejčastější problémy jsou ohledně neznalosti vybavení, rezistencí a co jak vlastně funguje.

Další věc kterou už i já za dobu svého hraní považuji za takovou flustraci, je drop rate itemů z beden. Protože pokud nebude vybavení, které hráčovi pomůže tak proč by zde obětoval xx hodin za snahou mít vybavení a vlastně z toho má jen nervy. (Příklad: Výroba rezistencí AKT6, případně 90 eq = dropit klíče Ibrahima = otevírat truhly a doufat že padne záhadný relikt a z něj že padne eq) Tím samozřejmě nechci říct, aby pravděpodobnost byla upravena natolik, že každý den každý hráč dropne něco luxusního. Ale pokud tu bude zvýšená šance na jejich drop, tak si myslím že by to mohlo pomoci nejen serveru, ale i GF z důvodu vyššího nakupování NT pro případné svitky na vylepšování.

Něco k té neznalosti: Hodně lidí kouká na vybavení a vlastně ani neví co jednotlivé bonusy dělají. (Upřímě ani já sám si u některých nejsem jistý)

Nebo body zdokonalení na kartě. (Pro pobavení. Když Vás člověk přesvedčuje, že jeden bod ZD je vlastně jedno SL)

V případě zájmu 23.8 ve 23h založím zenas pokud nebude dost lidí založím eren.

Kontakt pro připomínky FB: Mončičak Plyšák NT nebo discord: Plyšák77#3549

E: Nechce se mi ohledně toho zakládat další téma. Ale zajímá mne, zda by se tu o víkendu na jeden den našlo dostatek lidí, se kterýmy by jsme šly rušit raidy na glace. Respektive zabojovat si o raidy. Napsat discord nebo FB

Zdravím, poslední dobou se mi stavá, že když opouštím mapu Cylloan portem přes gramama, tak se bugnou v Nosville textury. Většinou se mi tohle stává po opuštění mapy na které byl časoprostor, když jsem po skončení použil křídla návratu. Navečer přidám foto

Edit: Foto zde

20190817-0-MONIŠKA77.jpg

Na Našem starém fóru bylo spousty dobrých návrhů, tak bych byl rády kdyby jsme i zde pokračovaly s nápady na vylepšení hry.

Kupříkladu stackovatelné amulety na erkování , které by fungovaly podobně jako tarotové karty. Toto by se dalo použít i na Držáky.