Posts by PLYSAK77

    Zdravím.


    Můj návrh spočívá v rozšíření maximálních možných položek, které by Vám reproduktor mohl ukázat v chatu. Současné nastavení, Vám umožní pouze jednu položku na jeden reproduktor. Myslím, že by nebylo na škodu, kdyby v jednom reproduktoru, mohlo být odesláno pět položek na zobrazení.


    Další taková úprava by mohla spočívat i v tom, že hráč který bude na ch 2-51 uvidí reproduktory z ostatních CH. Funguje to tak na více hrách, tak proč ne zde.


    English version:

    Hello.


    My suggestion is to expand the maximum possible items that the speaker could show you in the chat. The current setting allows you to only one item per speaker. I don't think it would hurt if in one speaker, five items could be sent for display.


    Another such adjustment could be that a player who will be on ch 2-51 will see speakers from other CHs. It works like this on multiple games, so why not here.

    Nosbazar je jedna z nejhorších věcí na hře. Ať už vezmeme v potaz systém na vyhledávání, tak takovéhle drobnůstky. Za mě by nebylo na škodu přidat přímou poznámku prodávajícímu, upravit vyhledávání, a nebo navýšit částku, za kterou chcete item prodat. (S tou částkou to bude určitě trošku složitější, protože v tomto důsledku, by musela být navýšena i maximální možná částka v inventáři). Nadále tohle tlačítko je asi fakt jedna z těch menších maličkostí. Daleko důležitější, mi třeba přijde možnost otevřít bazar, v mapě raidu. A jak zde psal soudruh nade mnou možnost poslat věci z bazaru do reproduktoru. Ať už formou ctrl nebo formou přidáním ikony do bazaru. Podobně jak zde už na začátku bylo napsáno ohledně Repost tlačítka.

    Zdravím. U těchto svitků se nově vyrobené EQ vytvoří na hodnotě R0+0. Tudíž přijdeš o R nadéle o plus i o mušli. (Pokud je mušle v eq)

    1) Šance na neobdržení špatného efektu pod 4 úroveň: 98% - > 95 nebo 90%
    2) Odstranění buffu při vztupu na první mapu. Nikoliv na mapu u bosse. (lektvary ponehcat)
    3) Lvl fernon 94-> 99

    4) Přidat šanci na drop Krystalu Fernon.

    5) Zvednout šanci na exkluzivnejsí itemy.

    Zdravím napadl mne malý kosmetický návrh, pro vylepšení nosbazaru. Co kdyby před ikonou Koupit byla ikona, která by umožnila odeslat poznámku prodávajícímu.


    Zde máte hrubý návrh:

    Ono příčin může být několik, Bud kolísavý internet, nebo že si zrovna Tvé pc stahuje aktualizaci. Já třeba konkrétně mám problém, když zapojím telefon na Wi-Fi. Tak se Nostale začne sekat a sem tam udělá stejnou chybovou hlášku.

    Nepokročilo. A v dohledné době, ani nepokročí. Zkusím ti to vysvětlit matematicky. GF má seznam priorit od stupnice 1-10 ale tohle je cirka tak někde na 50 místě.


    PS: Nejsem TM Magrat, ale jak vidíš, asi má na práci o dost důležitější věci, než je řešit přesun areny talentů na CH1.

    Svýmy slovy bych to asi pospal takto : Cítíš to ?? Ten nezájem

    Ono každá mince má dvě strany. Nejlepší by bylo zakázat plošně multiúčet v reálném čase, ale následkem toho, by se musela překopat celá hra.


    Taktéž vím, že by to mělo dopad na obě linky, jak PVP linku, tak PVM linku. Nejvíce by tím utrpěla samozřejmě PVM linka, protože bychom tím poslaly všechny buffy do kelu.

    Co se týká glacu, tak pozitivní na tom je, že si bez problému můžete udělat denní, když dojdete navečer z práce, ale pak tu jsou tací plebíci co přes to hrotí pověst, jak kdyby na tom závisela jejich existence. A na druhou stranu Glac bez prcků, by v našem případě znamenal konec Glac raidů, ale i konec nabufovaných lidí. (Neberu v potaž, že dané buffy se nachází na bojišti)

    Mohly by se konat ty 3v3 a Guild Wars v rodinné aréně např. 10v10, 15v15.

    Taktéž jsem nad tím přemýšlel, ale pokud to dopadne, jako pvp turnaj. Kdy se přihlásí 6 lidí. Tak čas strávený nad vymýšlením tohoto eventu, by byl větší než samotná akce. Taktéž by to bylo i bezpředmětné.