Posts by Ozzacek

Sometimes, I really wonder, what I can do in this game (and also, if is there still someone, who plays this game active).
    My day looks like- I come online, check NB...go afk until someone create raids (or people ask me to host raids). Sometimes I write reproductor about reselling. Every second midnight I go double solo glacer.

Weekends belongs to fernons.

What Is your day routine?

And my second question.

Why do you play this game? It is really fun for you, or you have something you want to do, before you quit?

Do you believe on the future of this game?

Já vím šotku, někomu to vyhovuje tak, jak to je. Ale myslím si, že většina to cítí jinak, proto ten úbytek lidí.

Neříkám, že by se měli jít expit jen questama, ale mělo by být více možností jak se na hře zlepšovat a ne jen bezmyšlenkový jednotvárný exp/drop popř. max 5 dokola se opakujících raidů. To je opravdu málo.

Hodně lidí na té hře baví pvp, mě by také bavilo. Ale i pro mě, když na té hře už mám nějaký ten čas nahraný, je těžké konkurovat většině lidí, kteří jsou zaměření na pvp. A co pak teprvý nováček, který vejde na glacernon/caligora/duhovku a stojí proti němu lidé, kteří tu hrají několik let a nebo do toho vráží výplaty. Kdyby na hře narostla aktivita, bude na hře i širší spektrum pvp hráčů...ale nějakým stylem na aktivita musí narůst.

Máš pravdu, to expení je tu opravdu otravné...Člověk nemusí téměř nic umět, stačí bezmyšlenkovitě klikat myší...

Líbí se mi třeba styl expení ve Wowku, kde expíš pouze questama a nebo chození dungeonů (raidů)... Ale kdyby měli něco takového zavést tu, tak to potrvá celkem dlouho :(

Chtěl jsem mým posledním příspěvkem říct, že jediné co můžeme změnit je to, jak se budeme chovat my.

Takže pokud opravdu chceme něco změnit, pojďmě se domluvit ohledně pravidelných raidů, domluvit se nad pravidelností, pravidly apod... neříkám, že se do něčeho takového pustím já...ale tohle je něco, co opravdu "MY" můžeme změnit.

Jde o to, že stejně tyhle návrhy píšeme do prázdna..psali jsme je dřív a co se zlepšilo? Nic...

Jen minimum se dostane někam výše a pokud se dočkáme změny, tak až za rok,dva... jelikož teď je prioritní akt 7, nová mistr boje SP, rework SP a samozřejmě nové věci v nosmallu.

Globální glacernon se mi moc líbí jako nápad, ale moc nových hráčů by nepřinesl, spíš by naše top lidi měli další zábavu, ale lidi co nejsou AW by změnu nepocítili. Možná tak k horšímu.

Sloučení našeho serveru s jiným je důvod, proč jsem se vrátíl..končil jsem kvůli neaktivitě serveru...ale teď jsem si řekl, že přece než aby náš server zrušli úplně, tak nás musí s někým spojit.

Nevím, jak moc by to bylo náročné na provedení, ale bylo by to něco, co by do začátku vyřešilo úplně všechny problémy.

Ahoj. Zajímalo by mě, jestli je pravda, že přidává i něco do pvm a je jen špatný/nedostatečný překlad? Pokud ano, co? :) Děkuju.

No ale to co popisujes, tak je problém z tvé strany, tak jak psal. A ferny pokud vím tak byl s náma.

Ale je pravda, že by se dalo poskládat 2x více týmů než je momentálně... chodí teď Paruv,Diduv,Karrai(stary Raponuv) a Fairy tým. A myslím si, že aktivních schopných lidí je i na 8 týmů.

Jeden z problémů je taky to, že je raid o víkendu, kde ne každý se chce věnovat hře. Proto doufám, že nové raidy z akt7 nebudou pevně dané na určitý čas.

Jak bylo řečeno, tak ty raidy tolik nejsou, jelikož ti lepší, chcou jen to nejlepší. Sám mám tu zkušenost, že když jsem skládal třeba ferny, tak se třeba někteří ptali, kdo ostatní jde a podle toho šli (třeba šotek). Já osobně radši jdu raid i se slabším týmem, než ho nejít vůbec.

Ale jako na jednu stranu to chápu. Jen tímhle hraní sám na sebe to prostě už lepší nebude, takže pak by si lidi neměli stěžovat, že tu tolik lidí nehraje.

Upravit drop z minibossu mapy. Prakticky akt 1-3 jsou bez využití.

Líbilo by se mi, kdyby z nich padali hromádky goldů, popř bedna s nějakým dropem, jako je tomu např. v metinu.

Další věc, která by se dala farmit, i <90.

Hello. I am wondering if I am in the right topic, but here we go.

I am looking for some free software, what can easily record a video from nostale.

I am using nvidia shadowplay for now, but it doesnt support Nostale (Or maybe I did not find the right way), so I have to record full desktop and sometimes its annoying.

Thank you.