Posts by Ozzacek

    Ahoj. Ocenil bych, kdyby existovala nějaká historie zpráv, které píšeme přes friend list, tj PM - soukromé zprávy.
    Buď by byla možnost, když by se historie uchovávala dokud by se daný hráč neodhlásil a nebo třeba posledních 100 zpráv, posledních 24hod apod.. nevím co z toho by bylo nejjednoduší, ovšem vše lepší než jak je to momentálně - kolikrát se stane, že okno omylem zavřete, v momentě když daný hráč odpovídá.
    Co myslíte? :)

    Také chválím nedávnou aktivitu, vytvoření tohoto tématu, plánování nového tématu pro návrhy apod. Škoda, že k tomu musely předcházet ty věci na discordu, ale jsem rád, že to z části fungovalo.

    Belial nějak mezi 20-21:00 ideálně 2 hod, pokud to půjde tak bych ho chtěl chodit pravidelně v tuhle dobu ve všední dny.

    Já nevím no...Nápad asi dobrý, ale takových discordů je více, kdy ten nejvíc neoficiálně oficiální má Anubis. Navíc nevidím moc důvodů pro otevřené hlasové kanály a pro soukromé kanály máme každý nějaký ten svůj discord. A chat, který stmelí komunitu, může být klidně ten na oficiálním serveru, kde je aspoň trochu snaha o nějaké ty pravidla a dohled.

    Nechápal jsem, proč lidi museli měnit SP i když s ní prohráli. Tenhle formát jsem ještě neviděl, standartem je měnit (v našem případě) SP až po výhře s danou SP.

    Ahoj. Co jsem se doslechl, tak je to kvůli tomu, že na všech serverech musí být stejná pravidla - i kvůli tomu, aby hrář při změně serveru nemusel detailně zkoumat specifická pravidla daného serveru.

    (Ale také si myslím, že když už něco takového zaváděli, tak přece na to museli myslet a ne to zase změnit zpátky- viz i zase dovolené mistrovky s prckama např.)

    No může to být srab, ale taky to může být třeba pro dotyčného větší zábava a o to především v hře jde. Elfa vytahuju kvůli tomu, že nikdy se tohle extra neřešilo a najednou ses do mě pustil, jen když jsem napsal, že o tom přemýšlím.

    P2W "výmluva", stejně tak jak v realu, i tu má každý jiný priority. Ne každý má potřebu házet do toho ty peníze aby byl nejlepší a z ingame zisku se zaměřuju na PVE, proto by pro mě ten prcek byl příjemné osvěžení..

    Ale radši bych tuhle "hádku" ukončil, k tématu to nepřináší nic potřebného.
    Vše co jsem chtěl bylo slušně se zeptat na termín.

    Já ale myslím, že tohle je každého věc, kde se přihlásí. Kdyby to mělo být nastavené jinak, tak se zavede nějaké pravidlo. Už dřív třeba Elf vyhrával s prckem turnaj a nikdo proti němu nic neřekl..

    A ano, vím že proti některým nemám šanci. Nikde jsem to nepopřel. A proč by měla být ta má "výmluva" nejhorší? Vždyť ta hra je na tom postavená.

    Weathere, nejsem první ani poslední kdo by šel s prckem. Co ti na tom tolik vadí? Ne každý má za hlavní lukostřelce a nebo je pro něj levnější investovat peníze do lowlvl eq než do svého.

    Navíc pochybuji že bych v kategorii s 88 porazil winnyho prcka.


    PS: kdyby to nebylo tolik p2w, tak účasti s prckem ani nepřemýšlím