Posts by tinytina

    AND.... Why use Official NT forum when we got platform that GameForge probably doesn't support. Why?


    If others want reed the folowing message use google translater. I won't write it in EN language.


    Teďka budu mluvit převážně k tobě 7 Days. Na pozici super moderátora nevim jak ses dostal, ale asi omylem. Tvoje ochota pomoct je na bodu mrazu. Místo toho abys psal nejnovější věci na fórun jakožto oficiální komunikační prostředek tak radši používáš nějakej plesnivej diskord. Připodobněme to k tomu že informace od městského úřadu by se první objevila někde jinde než na úřední desce dané obce. Obecně informovanost hráčů co se děje(a teď mluvím ke všem českým GMkům) je příšerná. To že se o maiternace v češtině dozvim den po tom co proběhla mě nepříde v pořádku. V českym GM týmu je nulová morálka a ochota dělat hru lepší.

    Zdravím,


    Ninja: Když už se zmenšuje doba zamrznutí u dvou spelů, tak proč se neodstraní úplně u všech spelů?


    Křižák: Vrátit do původního stavu


    Lovec: Vrátit do původního stavu


    Zvěd: Psal jsem to před třemi lety a napíšu to i teď. Proč Entwell neudělá obranu proti kritickému útoku stylem "poškození mínus obrana z buffu rovná se obdržené poškození". Prostě by se poškození odečítalo a ne setovalo. I po té předělávce, co se teď objevila, stejně člověk na lvl 99+60 dá víc bez kritu než s critem.

    Zdravím,

    nikdy neříkej že něco nejde, protože se dycky najde někdo kdo neví že to nejde a udělá to. To TS de dá sice je to trošku náročnější ale de to. Kdyžtak mi napiš poznámku ve hře a já ti stim pomůžu.

    4. Glacernon:

    Zde by to chtělo opravdu udělat zábavnější, zcela přepracovat celý systém, ale k návrhům jak by se mělo založit vlastní téma, protože zde je to obsáhlejší. Ale určitě má taky svůj příděl na snížené aktivitě serveru. Protože je to nevyrovnané (nebo bylo by to vyrovnané, kdyby většina démonů neafkovalo a nebáli se tam chodit - toto je i vina démonské frakce).

    Problém démonské strany.....

    Jde o to, že 90tky, co jsou na démonské straně, nemůžou konkurovat AW lidem, co se kupí na andělské. Dej té 90tce, co příjde na glac, důvod tam i zůstat. Já osobně, kdybych přišel na tundru a byly tam 3 AW lidi od andělů, tak se sbalím a jdu afkovat do nv nebo to úplně vypnu. Proč bych byl na glace a zkoušel bojovat 3v1, když vím, že jsem prohrál v ten moment, co jsem vlezl do tundry. A těch pár AW lidí, co jsou u démonů má s anděly dohody o neútočení.


    A ještě by to chtělo, aby se hráči 90- zamysleli a nevytvářeli na těchto úrovních nové a nové rodiny a spíše se tyto úrovně spojili, aby si navzájem pomohli dostat se na úrověň 90. To že se s někým nemusíte neznamená, že s ním nemusíte jít na UP. Vy z toho těžíte taky a to postup. Hrajte tu hru jako hru a svoje vztahy do toho netahejte, prakticky za to jak naše komunita vypadá, může za to i, že spousta hráčů do toho tahá sympatie, místo toho, aby to hráli.

    K tomuto se vyjádřím jen krátce. Jsou 85tky-88čky, co odmítají vzít na světelný raid stínovou SP a na UPku berou, co se jim zlíbí a nemají DMG. To tu 90tku radši mít nebudu než abych se hádal (s prominutím) s takovým pitomcem, který neví na lvl88, jak funguje poškození.

    Zdravím, uvítal bych kdyby výměna semen zatracení, drápů, hřiv a další byla udělaná jako výroba u malcoma mixe. Když těhletěch věcí má nafarmeno člověk hodně tak je to na uklikání se k smrti.

    Zdravím, v momentální situaci se spíš víc vyplatí NT nehrát než hrát. Porovnejme si co dostanete dohromady za měsíc aktivity z denních beden: Nějaké jídlo, pár potek, hromadů kostýmů co nedělají nic a ani vzhledově to není nejlepší a se štěstím z měsíční dostanete batoh partnera, dobrodruha nebo košík mazlíčka, ale tyto itemy sou pro člověka co má tyto věci perma taky jen zbytečné smetí zabírající místo ve schránce nebo inventáři. A teď za měsíc neaktivity: 50 obráků(sice se z nich nic nedá vyrobit, ale na vychlastání taky dobrý), 20 ancelek, 2 oživení kamene duše a 5 zesilovačů víly. S předními světovými matematiky jsme spočítaly, že za měsíc neaktivity dostanete 235NT.