Odhlašovaní účtu když měním CH

  • Čau, když měním třeba po 1.hodině Cháčko tak mě to vyhodí ze hry a napíše: Chyba: Tento náev učtu je momentalně použiván. nevíte někdo jak to opravit ? nestihám kvůli tomu po lod chodit okamky atd.

    Díky :) :phatgrin:

  • Nejde o download a upload ale spíš ping. Momentálně hraju na americe internet mam cca 20/10 ale jelikož mam server přes půl světa tak mi ping lítá do čtyřcifernejch čísel a padá mi to.

  • Ono příčin může být několik, Bud kolísavý internet, nebo že si zrovna Tvé pc stahuje aktualizaci. Já třeba konkrétně mám problém, když zapojím telefon na Wi-Fi. Tak se Nostale začne sekat a sem tam udělá stejnou chybovou hlášku.

  • Velká odezva internetu... Tvůj klient je rychlejší než odezva na server, tudíž si server myslí, že se přes klient snažíš přihlásit 2x na stejný účet a kopne tě to... Při změně CH tě to vlastně odhlásí a přihlásí znovu... Pokud se to děje často (například pokazde) tak zkus omezit zařízení na routeru, když hraješ a vypni si auto aktualizace na PC, pokud to nepomůže, zkus kontaktovat poskytovatele... Jestli se ti to děje jen občas, tak dávej pozor co všechno využívá internet ve chvili, kdy měníš CH ;)