Posts by Anank_un_ruana

    Súhlasim s návrhom, určite by sa to dalo ešte vylepšiť ale myšlienka dobrá + by som vôbec nebol proti keby jednoducho na pvp mapach nebola možnosť zdielať buffy medzi postavami ale to by som asi zase chcel moc. Na jednu stranu presne kvôli "full buffom" nieje reálne odstrániť celkovo mechaniku brania buffu na druhú stranu táto mechanika nijak/minimálne vplýva na PvM súčasti hry zatial čo pri PvP hrá tak povediac zásadnú a vo vetšine prípadov aj vyhrávajúcu úlohu.


    Ďalšia vec je snažiť sa presadiť podobný návrh v dobe keď má prísť úprava samotných SP kariet (potenciálne úprava úrovne buffov). Počkal by som najprv čo prinesú blížiace sa veľké patche a až potom nad tým premýšľal znova, pretože branie buffov sa vlastne stalo obrovským problémom tiež až s príchodom AW60 lukov. Dovtedy sa to dalo tolerovať práve vďaka "lifestealu", ktorý to zvládal vybalancovať.


    Každopádne s návrhom súhlasím, bola by to fajn zmena k príjemnejšiemu PvP na glace, bez ohľadu na to aké zmeny môžu prísť.