Posts by eXe~

Jde o to, že stejně tyhle návrhy píšeme do prázdna..psali jsme je dřív a co se zlepšilo? Nic...

Jen minimum se dostane někam výše a pokud se dočkáme změny, tak až za rok,dva... jelikož teď je prioritní akt 7, nová mistr boje SP, rework SP a samozřejmě nové věci v nosmallu.

Tím pádem bych veškeré návrhy asi nechal stranou (když to trvá tak dlouho, navíc jich je tu víc než dost), a zamýšlel bych se nad tím, jak přilákat lidi do hry. Nahoře je na to návrhů dost, cituji jeden od Akatoshe: "Spíše by to chtělo propagaci od známějších osobností na YouTube nebo Twich. (Pač díky rozšířenému Adblocku atd.. jsou reklamy na stránkách celkem "neviditelné")."

Mě se horzně líbí jak většina lidí přemýšlí jen o tom jak přilákat nové, ale né staré hráče, kteří to z nějakých důvodů přstali hrát... Těm lidem se buď stalo něco v reálu, nebo měli důvod na hře. Osobně bych řekl, na základě lidí co jsem znal, že většina měla spíše herní důvod a šli hrát na jiné servery, případně na ten magický od V.. A sem tam i potkám někoho s kým jsem hrával, ale většinou nezůstanou na té hře ani pár hodin, protože usoudí, že pro ně se nic nezměnilo a stále nemají důvod pokračovat. Takže osobně bych to řešil spíše naopak, jak ty lidi na hře udržet + přilákat zpět staré a až pak ( případně zároveň když někdo vymyslí způsob ) jak přilákat nové hráče. Je hezké mít 50 nových hráčů za týden, ale když ti pak dalších 50 kvůli těm úpravám pro nováčky tu hru opustí tak to pak nemá význam, obzvlášť když si ty nové neudržíš.

To máš sice pravdu, ale když každá změna probíhá tak dlouho tak nevím jestli to má smysl - než přijde jedna změna, tak server skončí úplně a přijde to vniveč (případně se to zachrání spojením serverů no). Každopádně staré hráče by to chtělo také přilákat, za chvilku bude taková nouze, že se budou lákat zpět i všichni v minulosti zabanovaní... :D:D

Přijde mi to jako začarovaný kruh...;(

Na hře není co dělat pro staré zkušené vyexpené hráče, pro nováčky je vždycky co dělat a stejně tu nejsou (takže si nemyslím, že by byl zrovna tohle problém). Kdyby bylo více lidí, tak by měli co dělat všichni co se týče glacu, arény, raidů apod.

Do hry je zapotřebí přivést nové lidi, pro ně jsou problémy mnohem jiný (např. nemají možnost si vydělat - okam mají prázdné, lidí na exp lod taky zrovna moc není, raidy pro ně nejsou) v podstatě pro ně není nic, dokonce ani EQ v NB. V NB toho začíná chybět více, je málo lidí a hlavně těch co dobíjí, ačkoliv se vám to třeba nelibí (lidi, kteří dobíjí jsou zapotřebí) - i když jsou to maličkosti, jako třeba repra nebo křídla přát., ale začíná to chybět a bude hůř, za chvíli to budou ancellky a svitky (jen teorie, nevím ^^)

Nejdříve bych asi řešil otázku "Jak přilákat do hry více lidí?" a teprve poté "Jak lidi na hře udržet..."

Každopádně návrhy na vylepšení hry tu jsou excelentní :thumbsup::beer:

A kdo pak povolil mít více účtů pro svůj prospěch? Už jsem tu někde psal, že mi to přijde absurdní (sedět s prcky a čekat až se načtou procenta, nebo si dávat buffy). Tohle dřív nebylo a zvládalo se to, nevím proč se to nezvládá teď. Dřív jsme se uměli domluvit, teď už nikdo nikomu nedá ani skupinu na glace, jelikož by přišel o pověst (proč taky, když buffy ostatních nepotřebuji, jelikož mám svoje v mini). Naprostá absurdnost, kterou by zvládla i cvičená opička... :lol:

Souhlasím s tím, že se můžou (a je to velká pravděpodobnost) nasrat stálí aktivní hráči a odejít. To v žádném případě nepopírám. Ale na druhou stranu zase chápu, že je zapotřebí udělat něco pro nalákání nového lidu, ačkoliv se zatím pořádně nic neděje, a když tak špatně. ;(

Chápu rozčílení, taky by mě to naštvalo. Každopádně všichni dobře známe aktivitu na našem serveru (mizerná a nových lidí dá se říct nepřibývá). Jestli chcete, aby ten server fungoval ještě pár let a nepřišel váš čas úplně vniveč, musíte snášet vymoženosti pro nováčky. X/

Copak vás to baví s těmi 500 aktivními lidmi? Kdyby pár lidí nemělo 1000 prcků na glace, tak by ani ten RAID nebyl. Když se ohlédnu pár let zpět, přijde mi to absolutně absurdní.

Obdivuji Akatoshe za jeho snahu a věřím, že když více z vás mocnějších přidá ruku k dílu, za chvíli budeme mít tolik aktivity jako dřív... (nechtěl jsem odbočit, ale asi to k tomu souvisí - prostě se vývojáři nováčkům snaží ulehčit vstup, aby si je udrželi). :beer: