Posts by Kallyndor

    SP 8 War
    Zvýšit hitrate, na skill Útočiště dát užitečnější debuff, než snížení efektivity itemů na regeneraci.

    SP 7 War
    Zvýšit o trochu šanci na krvácení ze skillu Sekáč, zvýšit range 5 -> 7 u skillu Smrt přichází, zvýšit šanci na efekt absorpce duše 50% -> 60%.

    SP 6 War
    Opravit Mocný Uragán, aby neprolítával skrz hráče při PvP i když je to přímo hitne (samozřejmě jestli je to vubec možný vzhledem k tomu jak v Nostale fungují hitboxy), u buffu Duch střídmosti dát třeba jen 50-100 hitrate, aby jediný buff co se dá vzít proti lukostřelcum s vyhybkama nebyl Red buff :))))) (I když vzhledem k jejich vyhybkům to asi stejně vůbec nepomůže), maybe u Slova Buddhy zvýšit heal z 990 -> 1990? (Bráno s tím že jsem lvl 99 kde to je pak lvl *10, sry nechce se mi to rozepisovat víc.)


    SP 4 War
    U skillu Úder zvýšit šanci na zásah proudem 10% -> 20%, u buffu Zuřivec snížit číselnou hodnotu u toho, kolik to snižuje obrany 200 -> 100 (Protože bers je nepoužitelný papír co se pvp týče), snížit cast time u Zlomení pancíře a Adrenalinového úderu, dát nějáký usefull buff skillu Život a smrt, protože to doslova nic nedělá.

    SP 3 War
    Dát mu ještě jednu formu nějákého stunu na jeden z jeho 4 útočných skillů, třeba Trojitý útok aby mě šanci na ztrátu paměti 30-40%, zvýšit range 7->10.

    SP 3 Mág
    Dát mu normální mana štítek, víc se vyjádřit nemůžu, jelikož mága nehraju a nechci aby mě nějáký mág sežral za unreasonable změny co bych navrhnul.

    SP 6 Mág

    Zvýšit pomyslné HP bubliny, aby nepraskla po pár hitech, nebo aby nemohla prasknout kompletně.

    SP 8 Mág
    Zesílit mana štítek.

    SP 4 Mág
    U buffu Strážce duší snížit rychlost 4 -> 3, snížit šanci na crit 30% -> 20%, snížit crit poškození 50% -> 30%, u skillu Dobíjení ducha snížit šanci na odstranění buffu 20% -> 10%, u Prokleté střely snížit šanci na odstranění buffu 20% -> 10%, u Posedlosti snížit hodnotu o kterou snižuje speed 3 -> 2, u Nápoje zla snížit šanci na odstranění buffu 80% -> 40%.

    SP 6 Lukostřelec
    Buď snížit počet kritických zásahu co musí dostat, aby mu zmizel buff na 10 -> 6 (realně dřív někdo v tom PvP umře, než mu vubec stihne dát 10 kritů) , nebo mu zvýšit hodnotu ze 7 000 -> 10 000/12 000. Zvýšit cooldown Pohyblivá past 12s -> 14s. Zvýšit cooldown Sniper 50s -> 90s. U bleskového nabíjení snížit šanci na další combo, stejně tak následovně i u těch následujících, u Svižného úniku během comba snížit šanci na vyhnutí lvl *7 -> lvl *3, při combu dát pryč, aby to cíl posouvalo o 1 pole. Co se Přepadení týče, změnit, aby stejně jako u vraha když Zvěd zautočí z invisu, tak aby se objevil okamžitě, ne že si ještě 5 vteřin pak střílí for free. (Vim že mě nějákej lukostřelec bude chtít asi vykuchat za ty nerfy co vyžaduju, ale všichni víme jak moc je Zvěd nechutně OP vůči všem.)

    SP 2 Lukostřelec
    Nejlépe vrátit originální Cre-up (not gonna happen ale bylo by to fajn), u Cre-up snížit šanci na crit 30% -> 20%, crit poškození 50% -> 30%, u Paktu temnoty snížit crit šanci 30% -> 20%, u Zlověstného stínu

    s 80% ignorovat obranu z cíle 30% -> 10%. (Neni vtipný dostávat za půlku hp kvuli jednomu buffu), u Krvavého zásahu snížit šanci na krvácení 60% -> 40%, u samotného krvácení by bylo fajn snížit dobu trvání 15s -> 7s (nevim jestli to jde, protože nevim jestli doba trvání neni vázaná k tomu určitému debuffu a měnit krvácení bych nechtěl, protože mi přijde fér aby si to krvácení zanechalo, že neni pak možné dávat crit.) U Háku na řetětu snížit šanci na šok 60% -> 50%.

    SP 7 Lukostřelec
    Snížit dobu Silné posedlosti 10s -> 6s, Zvýšit cooldown na všech úrovních kyvadla, snížit obranu během Kyvadla lvl *3 ->lvl *2, snížit vyhybka lvl *4 -> lvl *2

    K mistrovi boje nic nemam protože z toho jsem ještě víc bamboozled než z mága.