Posts by Arakne

Adını bile zor öğrenmiştik, şimdi gayet açık açık her şeyi cevaplamışsın insan gerçekten değişiyormuş :F

Sonunda eskisini saymazsak senin de bir röportajın var, sıradaki hedefin nedir? :D

Edit: bu arada demeden geçemeyeceğim bizim zaten zamanında forum önerileri için açtığımız bir başlık vardı, hala duruyor mu bilmiyorum ama hatırlatmak istedim

Nası ya .s .s .s

Nazar değer bak böyle her yerde söyleme bunları.. :O

Hof 4 günlük tatilim bitti benim için herşey çok kötü şu an, Çarşamba sendromuna girdim resmen..:F

Her yerde söylemiyorum zaten ya, nazar falan değer cidden

Kolay gelsin :F

Ben de iyiyim, yani şaşkınım açıkçası bu hayatta güzel şeyler nasıl olabiliyor, bu güzel şeyler nedir ve neyi hedeflemektedirler ? ? ? ? ? ?:F

İnan ben de çok şaşkınım güzel günler gerçekmiş sadece bizler hiç görmemişiz :F:F Çok daha güzel şeyleri hedeflemekteler:!:

Hayatımda her şey garip bir şekilde aşırı iyi gidiyorken buraya selam vermeden geçmeyeyim dedim, umarım hepiniz iyisinizdir :saint: Selam verdiğime göre kaçabilirim yeniden

Merhaba, bir şey soracaktım. Eski forumun okunulabilirliği sonlandı mı? Hesaba girilmiyordu uzun süredir ama bir şeye bakacaktım oyüzden soruyorum

Doğru forum yalnızca bir kişi ile aktif olamaz fakat topluluk bireylerden oluşur, sen yoksan bir kişi eksiğiz

Ayrıca neden kendi kendine konuşasın burada biz varız X/

Nerede mutlu isen orada kalman elbette senin için daha iyi fakat dilerim seni eskisi gibi daha sık buralarda görürüz ^^

Üzerinize alınmayın fakat ben buradaki çoğu kişiye oldukça kırgındım, rahatsız oluyordum dolayısıyla uzaklaşmak benim için gerçekten en iyisi oldu. Başka bir zaman tekrar görüşmek üzere artık :))

Yakın zamanda aklımdan geçtin, eski forumda her gün İçimden Diyorum Ki konusuna en azından günde bir kez kesin uğrardın :P.

Yokluğunu hissetmiyoruz sanma ?(

Bir uygulamanın buraya ait kanalında yaşadığım tatsız olaydan sonra açıkçası bir daha forumu açmak dahi istemedim, her yerden sildim hatta.

Teşekkür ederim ama sadece benimle forum aktif olamazdı, kendi kendime konuşacak halim yoktu ya :))

İçimden diyorum ki konusunda da merak etmeyin artık başka yerleri günlüğümmüş gibi kullanıyorum, pek bir şey değişmedi :F

Gece gece burası nasıl aklıma geldi bilmiyorum ama bi bakayım dedim hiç kimse yok, kaç aydır buraya gelmediğimi ben bile unuttum gerçi

Neyse yine de selam vereyim istedim, gören olursa tabi :F Umarım iyisinizdir