E-pin kaldırılması ve oyun marketinde euro olması

• Oyunu yaklaşık 6 ay önce falan bıraktım fakat yeni sunucu açılacağını görüp girdim. Her zamanki gibi e-pin almak istedim fakat hangi siteye bakarsam bakayım e-pin stokta yoktu. Sonra forumdan öğrendiğim kadarıyla e-pin alımlarının kaldırıldığını gördüm. Oyundan almayı denediğimde site 60 nos doları 5 euro olarak gördüm. Artık TL ile ödeme yok mu yani?

• Kur farkından dolayı TL ile ödeme yapmak sonlandırıldı diye bir yazı gördüm forumda duyurular kısmında. Linkini bulabilirsem koyarım birazdan.

Bulamadım valla açıklama gibi bir şey olması lazımdı ben mi göremiyorum acaba. Dogma Ben yine son çare sizi çağırıyorum mümkünse :F

The post was edited 1 time, last by Arakne ().

• ÖDEME SISTEMLERININ BIRLEŞIM AŞAMASINDA DURDURULMASI

GAMEFORGE E-PIN ÖDEME YÖNTEMI KULLANIMININ DURDURULMASI

Oyunu yaklaşık 6 ay önce falan bıraktım fakat yeni sunucu açılacağını görüp girdim. Her zamanki gibi e-pin almak istedim fakat hangi siteye bakarsam bakayım e-pin stokta yoktu. Sonra forumdan öğrendiğim kadarıyla e-pin alımlarının kaldırıldığını gördüm. Oyundan almayı denediğimde site 60 nos doları 5 euro olarak gördüm. Artık TL ile ödeme yok mu yani?

Gerekli bağlantıları yukarıda bulabilirsiniz. Yapılan suistimaller sebebiyle sunucuların ortak para birimi olarak Euro(€) kullanılması kararı alınmıştır.

Marketi kullanmak istediğinizde mevcut kur üzerinden ilgili Euro(€) birimi TL(₺) cinsine dönüştürülerek ödemeniz gerçekleştirilmektedir.

Arakne Vazifemizin başındayız. :beer: Ne zaman istersen çağırabilirsin. :beer:

aeuyhvl.png

her şer yer der-i'di açlığı az cani

sâfi insan ol'un, insan-lığa kâfi.

dogma