Ey Gidi Yıllar

• Efenim forum ahalisi olarak kemik bir kitle kaldı gibi bir şey ve yeni üye de gelmiyor. Konumuz ile alakası ne derseniz, en küçüğümüz bile 18 yaşındadır tahminen. Konuda çocukluğunuzdan aklınızda kalan, ey gidi dedirten anılar, olaylar ve bir şeyler üzerinden deli gibi geyik yapma fırsatı bulacağımıza inanıyorum :O

Tutarsa tutar, tutmazsa da derim ki, ey gidi, eskiden olsa forumcular doldururdu burayı :O

Nerde o eski forumlar :F Haydin geyiğe :O

GBMBG3.png

"Komşusu tokken yatan Züğürt değildir"

• En az kırk yaşındayım efenim, en az kırk :O

Okuyan varsa şeyi sorayım, bu e-kitap işine nasıl geçtiniz ve memnun musunuz yaf? Pembe romantizm kasmak istemiyorum ama kitap somut olarak elimde olmayınca tat alamıyorum. Ama millet tablete şuna buna yükleyip tak tak okuyunca da imrenmiyo değilim :F Evet, daha gencim ve evet anlamadım bu işi, geri kafalı diyeni yolarım :O

GBMBG3.png

Okuyan varsa şeyi sorayım, bu e-kitap işine nasıl geçtiniz ve memnun musunuz yaf? Pembe romantizm kasmak istemiyorum ama kitap somut olarak elimde olmayınca tat alamıyorum. Ama millet tablete şuna buna yükleyip tak tak okuyunca da imrenmiyo değilim :F Evet, daha gencim ve evet anlamadım bu işi, geri kafalı diyeni yolarım :O

Hemfikirim, çevremde bir çok kişi memnun olduğunu söylüyor ayrıca seslendirmenleride tanıyan birisi olarak çok başarılı insanlar olduğunu söyleyebilirim, fakat somut olmadıktan sonra beni sarmıyor

• Ay bi de seslendirme falan çıkmış, yaf çok ters kitap okumanın mantığına :O Okurken bir yandan hayal kurmak, düşüncelere dalmak istiyorum, doğrusu da bu gibi geliyor, adam yandan okurken bunu nasıl becereyim ben :F

GBMBG3.png

• Ay bi de seslendirme falan çıkmış, yaf çok ters kitap okumanın mantığına :O Okurken bir yandan hayal kurmak, düşüncelere dalmak istiyorum, doğrusu da bu gibi geliyor, adam yandan okurken bunu nasıl becereyim ben :F

Gördüm onu… Bir kitabı okurken benim yaşananları kendim yorumlamam lazım başka birisi seslendirdiği zaman ben o kitabı okumuş olmuyorum oyüzden bence aşırı rahatsız edici… Okumayı yeni öğrenen çocuklar için gerçekten çok mantıklı fakat biz yaşlılar somut şeyler istiyoruz malesef…

Ben epub olarak Hurin'in Çocukları'nı bitirmiştim açıkçası su gibi akmıştı bende. Biraz da alışkanlık oldu ders kitaplarını falan da almayı bıraktım PDF'den okuyorum her şeyi. :alte:

• Ya ama onlar dinlenir, hikaye gibi resmen, onları Ejderya abiden tekrar tekrar Yutuptan dinliyorum mesela, onlar sayılmaz :F

Klişe örneklerden ama Tolstoy eserini dinleyerek nasıl tüketeceğim ben yaf, zaten iki üç kitabını okudum, onlarda da yazar ne diyo diye bir sayfayı 3 dakikada zar zor okuyarak, adam bir de bana anlatacak öyle mi :O

GBMBG3.png

• Ya ama onlar dinlenir, hikaye gibi resmen, onları Ejderya abiden tekrar tekrar Yutuptan dinliyorum mesela, onlar sayılmaz :F

Klişe örneklerden ama Tolstoy eserini dinleyerek nasıl tüketeceğim ben yaf, zaten iki üç kitabını okudum, onlarda da yazar ne diyo diye bir sayfayı 3 dakikada zar zor okuyarak, adam bir de bana anlatacak öyle mi :O

Ejderya abi canımızdır.