• Adıyla sanıyla efenim, müzik ama şu anda ne dinliyorsunuz şeklinde değil. Yeni albümler, dinlediğiniz tarzlar ve sanatçılar, festivaller, konserler, Eurovision gibi büyük etkinlikler için toplu bir tartışma başlığı olsun, Sıpoti listeleri de konuların canı ciğeri olsun.

Konu içinde her türlü geyik yapılabilir, yapmayan itina ile rencide edilir :O

GBMBG3.png

"Komşusu tokken yatan Züğürt değildir"

• Yok yaf, gece gece sıkıldım, izleyecek bir şey bulamadım, oyun oynayacak mecalim de olmayınca, sonuç bu :F

Müzik konusunda midesizimdir efenim, her beğendiğim tarzı dibine kadar tüketirim ama oldschool rapin yeri ayrıdır tabii :O

Şu Anadolu Rock kavramını bir türlü anlayamadım, Cem Karaca Türkiye'nin bana göre Sezen ve Müzeyyen Senar ile beraber en büyük sanatçısıdır ama, şimdi Anadolu Rock mı bu, Türkçe Rock mı, Progressive Rock mı ne yani :F Dinleyince efkarlandığım müzikten rock mı olur :F

GBMBG3.png

• Pssiko forumu canlandırmaya gelmiş. Neyse Türkçe Rock favorimdir. :beer: Bu belki rock kategorisine girmez ama ilk şarkıyı yollayayım.

Anadolu rock ile tanışmam utanarak söylüyorum çok geç oldu diyebilirim, geç olsun güç olmasın derler..

Denemek isteyenlere 3 hürel gibi efsanelere bakmalarını tavsiye ederim, pişman olmayacaklardır. :S

• Efenim bana severek trap dinleyen birisi lazım yahu, dalgasına veyahut parti ortamları haricinde, dalgasına olmadan dinleyen pırr :O

Neyini ve nasıl sevdiğini merak ediyorum :F

GBMBG3.png

• Efenim bana severek trap dinleyen birisi lazım yahu, dalgasına veyahut parti ortamları haricinde, dalgasına olmadan dinleyen pırr :O

Neyini ve nasıl sevdiğini merak ediyorum :F

SÜKÜRT SÜKÜRT

Şahsi fikrim, daha itici çok az şarkı türü var.

• Ya Guci Muci, yeh bebeğim falan dediler iyi tamam dedik, söz yok ama flow var biraz, ya sonra tune geldi, ne bileyim heceleme geldi, en son şeyi duydum yahu, arkada müzik çalıyo, adam anlamsız sesler çıkarıyo, binlerce kişi buna amanın ne büyük adamsın diye övgüler diziyo :F Eleştirenlere de sanatın adı bilmemney, sen ne anlarsın boomer falan diyorlar :F :F :F

Arada dinlediğim şarkılar var yalan yok, arabada cıstak cıstak, ne bileyim kopmalık ortamlarda fena gitmiyorlar da, toplasam 10 tane etmez dinlediklerim :O Bir de deli gibi rap dinleyen, haricinde rapin gelişmesi için uğraşan, konserlere giden, albümler alan adamdım, soğudum yahu tarzdan :O

GBMBG3.png

• Ya Guci Muci, yeh bebeğim falan dediler iyi tamam dedik, söz yok ama flow var biraz, ya sonra tune geldi, ne bileyim heceleme geldi, en son şeyi duydum yahu, arkada müzik çalıyo, adam anlamsız sesler çıkarıyo, binlerce kişi buna amanın ne büyük adamsın diye övgüler diziyo :F Eleştirenlere de sanatın adı bilmemney, sen ne anlarsın boomer falan diyorlar :F :F :F

Arada dinlediğim şarkılar var yalan yok, arabada cıstak cıstak, ne bileyim kopmalık ortamlarda fena gitmiyorlar da, toplasam 10 tane etmez dinlediklerim :O Bir de deli gibi rap dinleyen, haricinde rapin gelişmesi için uğraşan, konserlere giden, albümler alan adamdım, soğudum yahu tarzdan :O

wow - aaay - allright - ho - haha - waaa - lo - stsss - koş - - lop - sheeha koş -şştt - paa - paaa bleedaaat - 0hhh ooh ohh sheeehaha woow