Spor Fan Kulüp

• Efenim her türlü spor türünü, anlık olarak maç, karşılaşma vs. olduğu zaman gelin, bilgilendirin, başka ilgilenen ya da takip eden varsa toplaşın, tartışın :O

Klasik muhabbettir, konu sahibi olarak her türlü geyik serbesttir efenim, haydin geyiğe :O

GBMBG3.png

"Komşusu tokken yatan Züğürt değildir"

• Gözlerimi kapattım bakamıyorum, ikinci yarıyı izleyeceğime açar pres videoları izlerim, rezillik çıkacak belli :O

Edit:Totemdi :F :F :F

GBMBG3.png

• Sporun s sinin bile fanı değilim bu konuya engel atamıyor muyuz :F

Beyin jimnastiği yapıyoruz bizim sporumuz farklı nerede bizim sporumuzun konusu :O

aeuyhvl.png

her şer yer der-i'di açlığı az cani

sâfi insan ol'un, insan-lığa kâfi.

dogma

• Beynim yaklaşık iki aydır çevrimdışı ama yine de siz bilirsiniz :F

Sebebi jimnastiği fazla kaçırmak işte hep söylüyorum ısınmadan başlama soğumadan bırakma diye... :O:O

aeuyhvl.png

dogma

• Rezillik çıktı rezillik, iyi ama elenecez, bu takımla CL'de Beşiktaş'ın rekorunu kırardık :O

Spor iyidir spor, hitap eden türü bulamamışsındır :O Yapması değil ama izlemesi, yapması çok yorucu yaf, yaşlı başlı insanlarız :F

GBMBG3.png

• Rezillik çıktı rezillik, iyi ama elenecez, bu takımla CL'de Beşiktaş'ın rekorunu kırardık :O

Spor iyidir spor, hitap eden türü bulamamışsındır :O Yapması değil ama izlemesi, yapması çok yorucu yaf, yaşlı başlı insanlarız :F

Lisede aynı anda futbol takımı, basketbol takımı, voleybol takımı.. Sınıf takımı tabi ki okul değil..:F

Arkadaşlarım bana Can Bartu derlerdi..:evil::evil::evil:

• Lise hayatım boyunca yuvarlak ne görsem koştum arkasından :F Tenisinden basketine, hentbolundan bilardosuna TR'de lise şartlarında yapılabilecek her sporu yaptım, zevkliydi de yalan yok :F

Ama yaşlandık nan, geçen 18 yaşında bebelerle basket oynadık, on dakika sonra yoruldum, adamlar bir saat koştu, parçaladılar bizi :F

GBMBG3.png

• Lise hayatım boyunca yuvarlak ne görsem koştum arkasından :F Tenisinden basketine, hentbolundan bilardosuna TR'de lise şartlarında yapılabilecek her sporu yaptım, zevkliydi de yalan yok :F

Ama yaşlandık nan, geçen 18 yaşında bebelerle basket oynadık, on dakika sonra yoruldum, adamlar bir saat koştu, parçaladılar bizi :F

Rezillque Babalıque...

Beyzbol vardı da biz mi oynamadık :O:O

İki kişi top atıp tutmalı değil böyle sahalı mahalı koşmalı turlamalı :O:O

aeuyhvl.png

dogma

• Aşırı istiyorum oynamayı yaf, gerçi ragbi oynamayı da baya istiyodum da, 1.70 boyla o imkansız, beyzbol daha mümkün :F

Oyununu falan çok oynadım PS'de, hatta ta zamanında ataride ama izlemesi çok sarmıyo mesela beni, oynamayı istiyorum orası ayrı :O

GBMBG3.png

• Güzel bir açılış oldu yaf, baştaki sanatsal şeyleri çok anlamadım yalan yok ama :F

Arjantin ve Portekiz gibi olun efenim, ne kadar eğlenerek, kameraları falan unutup zıplayarak dans ederek geçtiler, bi de Monaco'ya bak, halkı selamlayan siyasetçi sanki :O

Meksika, Letonya ve Hollanda bebeklerim, gözüm üstlerinde :O :F :F

GBMBG3.png

• Ben böyle bir voleybol maçı görmedim, Ebrar muhteşem oynuyor, son olimpiyat şampiyonu Çin'i paramparça ediyoruz. İzlemeyen acil yetişsin sonuna, uzun süre sonra milli bir mücadelede bu kadar heyecan yaptım yahu, muhteşemler :love:

GBMBG3.png

• Ben böyle bir voleybol maçı görmedim, Ebrar muhteşem oynuyor, son olimpiyat şampiyonu Çin'i paramparça ediyoruz. İzlemeyen acil yetişsin sonuna, uzun süre sonra milli bir mücadelede bu kadar heyecan yaptım yahu, muhteşemler :love:

hande baladın oynadı mı knk:love::love::love: