Spor Fan Kulüp

• Milleti aşık etti kendine :F

Valla hepsi muhteşem ötesiydi yahu, çıldırdım izlerken :O Özlemişim olimpiyatları, hele ki takımlı bir sporda iyi bir şekilde temsil edilince daha bi tatlı oldu :F

GBMBG3.png

"Komşusu tokken yatan Züğürt değildir"

• Milleti aşık etti kendine :F

Valla hepsi muhteşem ötesiydi yahu, çıldırdım izlerken :O Özlemişim olimpiyatları, hele ki takımlı bir sporda iyi bir şekilde temsil edilince daha bi tatlı oldu :F

of ya şimdi umutlandım altın gelmezse üzülcem

• Hani sporda bu muhabbet sıktı artık biliyorum ama, ruh var yahu. Her pozisyona itiraz, ufak bir sayı serisi gelirse karşıdan, kırdıkları anda o hırsları, zaten Eda'nın hallerini biliyorsun :F Muhteşemdi tek kelimeyle, altın gelmese bile öyle kolay kolay karşısındaki takıma maç vereceklerini sanmıyorum :O

Bu sene çok fazla branşa sporcu yollamışız ama, o baya hoşuma gitti. Ne izlesem illa bir tane Türk denk geliyor, sevindirici bir durum bu :O

Bi de TRT almasaymış yayın haklarını tadından yenmezmiş, taraflı sunuculuktan sporun tadını alamıyorsun yaf, adam yan kulvarda WR kırmak üzere, bizim yüzücü de kırardı da işte hayat hikayesi şöyle böyle, yok efenim hakemler bize karşı, yaf tamam anladık da sal, müsabakayı anlat, aralarda özet geç gene :O Canım Yurosıport :O

GBMBG3.png

• Yahu koskoca Amerika'nın getirdiği takıma, oynadığı oyuna bak, rezalet resmen :O Avrupa basketinin, Euroleague kalitesinin giderek geliştiğini de bu Olimpiyatlarda daha net göreceğiz gibi, Fransa daha başlangıç :O

Bir yandan da Brezilya Kore voleybol maçına bakıyordum. Yani bir sporsever olarak Brezilya ile maç yapmamızı çok isterim ama umarım finale kadar karşımıza çıkmazlar. Çok yırtıcılar ama teknikten biraz uzaklar, kan çıkar gibi bizim maçta :F Gabi ve Fe Garay hele, şeytan taşlıyolar sanki zalımlar, ilk set hele nasıl domine ettiler :O

GBMBG3.png

• Efenim her türlü spor türünü, anlık olarak maç, karşılaşma vs. olduğu zaman gelin, bilgilendirin, başka ilgilenen ya da takip eden varsa toplaşın, tartışın :O

Klasik muhabbettir, konu sahibi olarak her türlü geyik serbesttir efenim, haydin geyiğe :O

ben zamanında forumda post atma sporunu seviyordum. Şimdilerde esamesi bile okunmuyor.

aha inanmıyorsan gf forumlarına sor :O