SP Karty

• Možná to i někomu jinému pomůže.

Chtě bych se zeptat jak je to s vylepšováním karty když je +9 na +10. Chápu to tak že svitek nižží či vyšší na to nefunguje? A jde jen o pouhé štěstí? Rád bych znal odpovědi abych nedělal něco čeho bych pak lehce litoval, mám kartu +9 chtěl sem pokračovat dál ale radči sem se podíval na nějaké stránky ale všude jen píšou jaké procento je na uspěch a materialy atd.

Děkuju předem za odpoved

• Vše najdeš v popisku ochranného svitku.

Od +1 do +9 používáš nižší.

Od +10 do +15 používáš vyšší.

unknown.png

Takže z karty +9 na +10 potřebuju vyšší svitek? Myslel jsem si že na +10 a +15 je to jen opravdu o náhodě. Že nic nezabrání zničení.

Jsem v tomto nový tak se omlouvám za případně hloupé dotazy.

• Takže z karty +9 na +10 potřebuju vyšší svitek? Myslel jsem si že na +10 a +15 je to jen opravdu o náhodě. Že nic nezabrání zničení.

Jsem v tomto nový tak se omlouvám za případně hloupé dotazy.

Z +9 na +10 je to stále modrej, z +10 na +11 je to červenej
    V popsiku máš napsané od +0 do +9 a jelikož na +0 si sám SP úplně neplusuješ, tak z toho můžeš vyčíst, že to jsou úrovně SP při kterých ten svitek používáš, né, že na ně +suješ.
    -> Máš SP +0 až +9 (včetně) tak používáš modrý, jakmile máš už sp +10 tak používáš červený.
    Prakticky ti 7Days kecal, když ti potvrdil červenej z +9, i přes to, že to předtim napsal jak Melkor - napsal to z pohledu na který stupeň se tu SP snažíš dát a né na kterém ji aktuálně máš.

Pro zajímavost a možná i víc infa ohledně cen přihazuji odkaz na simulátor - https://nosapki.nostale.club/ulepszaniesp