NosBazar - Repost tlačítko

  • Zdravím :altw:

    Ráda bych uvítala na hře nějaké repost tlačítko v bazaru či nějakou možnost prodloužení věcí, které jsou v bazaru, aby je člověk nemusel pokaždé vytahovat a nastavovat nové ceny, když propadnou.


  • Za mě by byla fajn i možnost, dát do repra itemy, které jsou v nb. Stejně jako v invu, na něj jen kliknout pravým, při stisknutí ctrl.

    Je otravný pokaždý vytahovat třeba 6 věcí z nb, aby je člověk hodil do repra a pak zase všechno házel za 10k za kus, zpátky do nb. Obzvlášť, píše-li dotyčnej víc reper denně.

    ~Kris2s~ Lv.99(+60)(+50 18.10.2017|+60 22.1.2020) Start 2.12.2009

    HaMuENt.png

  • Nosbazar je jedna z nejhorších věcí na hře. Ať už vezmeme v potaz systém na vyhledávání, tak takovéhle drobnůstky. Za mě by nebylo na škodu přidat přímou poznámku prodávajícímu, upravit vyhledávání, a nebo navýšit částku, za kterou chcete item prodat. (S tou částkou to bude určitě trošku složitější, protože v tomto důsledku, by musela být navýšena i maximální možná částka v inventáři). Nadále tohle tlačítko je asi fakt jedna z těch menších maličkostí. Daleko důležitější, mi třeba přijde možnost otevřít bazar, v mapě raidu. A jak zde psal soudruh nade mnou možnost poslat věci z bazaru do reproduktoru. Ať už formou ctrl nebo formou přidáním ikony do bazaru. Podobně jak zde už na začátku bylo napsáno ohledně Repost tlačítka.

  • Návrh dostal dostatečný počet kladných hlasů a my zkontrolujeme, zda už takový návrh existuje u ostatních komunit, jinak čekejte že se návrh pošle CoMa.


    Vlákno zde zavírám.