• Prosím využijte toto téma volně k hlášení Vašich připravovaných raidů.. Ať to je cokoli za raidy, ať jste kdokoli jakožto zakladatel.. Hlavně aby tu bylo čisto a né 50 témat na jednu a tu samou věc.
    P.S.: Ano toto je druhé téma na raidy. Na přání Aveho mu to nebudu cpát do jeho a tak snad tohle jedno téma postačí pro zbytek našeho malého serveru...



    Út-Pá(13.-16.8) 20:15 Erenky 2 kola, kdyby se něco změnilo tak hodím edit...

    ŠOT ŠOTEK ŠOTEČEK

    The post was edited 1 time, last by ŠOTEK: Edit.: dopsání datumu aby to lidi nebrali jako pravidelné. ( Pravidelné začnu možná až od půlky září / října zas, ale to sem pak napíšu do nového postu .) ) ().

  • V případě zájmu 23.8 ve 23h založím zenas pokud nebude dost lidí založím eren.

    Kontakt pro připomínky FB: Mončičak Plyšák NT nebo discord: Plyšák77#3549





    E: Nechce se mi ohledně toho zakládat další téma. Ale zajímá mne, zda by se tu o víkendu na jeden den našlo dostatek lidí, se kterýmy by jsme šly rušit raidy na glace. Respektive zabojovat si o raidy. Napsat discord nebo FB

    LEGEND NEVER DIE

    The post was edited 1 time, last by PLYSAK77 ().

  • Pondělí 14.10.2019 Erenky 21:30 - jedno místo vyhrazeno pro protočení prcků na Q jinak standart raidy.

    ŠOT ŠOTEK ŠOTEČEK

    The post was edited 1 time, last by ŠOTEK: Úprava času ().

  • Raid:

    Belial

    Kde:

    V nájezdu

    Datum:

    4.3.2020

    Čas konání:

    od 17:00 do 20:30


    Poznámky:

    Budu vybírat 1 pečeť na dva lidi. V případě prcků 1 za Vaše dva učty.

    Důvodem je to, že nestíhám momentálně dropit pečetě.

    V případě změny, budu prvně psát informaci na Discord.

    V případě malého zájmu, mi nedělá problém založit Carno/Kirollas.