Návrhy na vylepšení hry

• Na Našem starém fóru bylo spousty dobrých návrhů, tak bych byl rády kdyby jsme i zde pokračovaly s nápady na vylepšení hry.

Kupříkladu stackovatelné amulety na erkování , které by fungovaly podobně jako tarotové karty. Toto by se dalo použít i na Držáky.

• Úplně se mi sem nechce kopírovat co jsem už jednou psal, takže přihodím jen odkaz na staré návrhy, 2-3 se už aplikovaly do hry, a za zbytek bych byl taky rád .)
    + Jsou tam stále fajn návrhy i od ostatních lidí
    A stále mě zajímá, jestli se reálně ty návrhy posílají někam dál, nebo si tu píšem pro sebe..

• Myslím, že už jsem to někdy psala - většina návrhů v nějaké podobě už je dávno nahlášena. Některé návrhy visely v sytému celé roky, než byly přidány do hry. Nicméně ne každý nápad, který zazní někde na fóru je automaticky přijat. Nejvíce nápadů prochází z témat, která jsou zakládaná na žádost CoMy (tzv. feedbacky). Nejlepší je koukat na německé fórum, kde to čtou přímo QA, které mohou o implementaci různých novinek žádat (https://board.de.nostale.gamef…52-Weitergeleitete-Ideen/).

• Zdravím, uvítal bych kdyby výměna semen zatracení, drápů, hřiv a další byla udělaná jako výroba u malcoma mixe. Když těhletěch věcí má nafarmeno člověk hodně tak je to na uklikání se k smrti.

• Zdravím. bylo by možné malé kosmetické upravení Alchymisty na glacu, aby se u něj daly kupovat panenky pro nosmáta a partnera ?? Docela často se mi stává že zjistím na glace že je nemám :D

• Ohledně stránek hry: Doplnit 2 nová SP na mistra boje a svatební SP + aktualizovat odkaz na fórum. Vím jsou to drobnosti a časem k nim dojde, ale už mi to přijde jako moc dlouho za těch 10 měsíců, tu ta vodní SP už mohla být napsaná.

S arénou talentů na ch 1 to je následovně, je na ch 4 z důvodu že na ch4 nikdo nechodí, jenom na tu arénu talentů, ale na ch1 se v aréně lidi zabíjí v jednom kuse. Na početnějších servrech kvůli hráčům může být problém se k tomu NPC vůbec dostat. Takže pro náš server by to bylo ideální ale třeba na Americkém/Německém/Korejském by to bylo spíše na škodu než k užitku.

Aeros forever! :saint:

The post was edited 1 time, last by jeno123 ().

• T

S arénou talentů na ch 1 to je následovně, je na ch 4 z důvodu že na ch4 nikdo nechodí, jenom na tu arénu talentů, ale na ch1 se v aréně lidi zabíjí v jednom kuse. Na početnějších servrech kvůli hráčům může být problém se k tomu NPC vůbec dostat. Takže pro náš server by to bylo ideální ale třeba na Americkém/Německém/Korejském by to bylo spíše na škodu než k užitku.

ahoj

a viděl jsi někdy teď arenu talentu? na ch4 o víkendu prázdno nikde nikdo

Ano na ostatních serverech je možná plná že se tam lidi nemohou hnout ale mluvím tu o CZ/SK serveru nikoliv o US/DE apod.. myslím že spustit talentku na ch1 pro CZ/SK je dobrý nápad a aspoň by se chodila :)

• Ohledně stránek hry: Doplnit 2 nová SP na mistra boje a svatební SP + aktualizovat odkaz na fórum. Vím jsou to drobnosti a časem k nim dojde, ale už mi to přijde jako moc dlouho za těch 10 měsíců, tu ta vodní SP už mohla být napsaná.

https://board.cz.nostale.gamef…x.php/Board/102-SP-karty/ Tady máš odkaz na staré forum sice, ale pokud to chceš zde nedělá mi problém udělat CTRL+ C a CTRL+ V