Návrhy na vylepšení hry

• Na Našem starém fóru bylo spousty dobrých návrhů, tak bych byl rády kdyby jsme i zde pokračovaly s nápady na vylepšení hry.

Kupříkladu stackovatelné amulety na erkování , které by fungovaly podobně jako tarotové karty. Toto by se dalo použít i na Držáky.

• Úplně se mi sem nechce kopírovat co jsem už jednou psal, takže přihodím jen odkaz na staré návrhy, 2-3 se už aplikovaly do hry, a za zbytek bych byl taky rád .)
    + Jsou tam stále fajn návrhy i od ostatních lidí
    A stále mě zajímá, jestli se reálně ty návrhy posílají někam dál, nebo si tu píšem pro sebe..

• Myslím, že už jsem to někdy psala - většina návrhů v nějaké podobě už je dávno nahlášena. Některé návrhy visely v sytému celé roky, než byly přidány do hry. Nicméně ne každý nápad, který zazní někde na fóru je automaticky přijat. Nejvíce nápadů prochází z témat, která jsou zakládaná na žádost CoMy (tzv. feedbacky). Nejlepší je koukat na německé fórum, kde to čtou přímo QA, které mohou o implementaci různých novinek žádat (https://board.de.nostale.gamef…52-Weitergeleitete-Ideen/).

• Zdravím, uvítal bych kdyby výměna semen zatracení, drápů, hřiv a další byla udělaná jako výroba u malcoma mixe. Když těhletěch věcí má nafarmeno člověk hodně tak je to na uklikání se k smrti.

• Zdravím. bylo by možné malé kosmetické upravení Alchymisty na glacu, aby se u něj daly kupovat panenky pro nosmáta a partnera ?? Docela často se mi stává že zjistím na glace že je nemám :D

• Ohledně stránek hry: Doplnit 2 nová SP na mistra boje a svatební SP + aktualizovat odkaz na fórum. Vím jsou to drobnosti a časem k nim dojde, ale už mi to přijde jako moc dlouho za těch 10 měsíců, tu ta vodní SP už mohla být napsaná.

S arénou talentů na ch 1 to je následovně, je na ch 4 z důvodu že na ch4 nikdo nechodí, jenom na tu arénu talentů, ale na ch1 se v aréně lidi zabíjí v jednom kuse. Na početnějších servrech kvůli hráčům může být problém se k tomu NPC vůbec dostat. Takže pro náš server by to bylo ideální ale třeba na Americkém/Německém/Korejském by to bylo spíše na škodu než k užitku.

Aeros forever! :saint:

The post was edited 1 time, last by jeno123 ().

• T

S arénou talentů na ch 1 to je následovně, je na ch 4 z důvodu že na ch4 nikdo nechodí, jenom na tu arénu talentů, ale na ch1 se v aréně lidi zabíjí v jednom kuse. Na početnějších servrech kvůli hráčům může být problém se k tomu NPC vůbec dostat. Takže pro náš server by to bylo ideální ale třeba na Americkém/Německém/Korejském by to bylo spíše na škodu než k užitku.

ahoj

a viděl jsi někdy teď arenu talentu? na ch4 o víkendu prázdno nikde nikdo

Ano na ostatních serverech je možná plná že se tam lidi nemohou hnout ale mluvím tu o CZ/SK serveru nikoliv o US/DE apod.. myslím že spustit talentku na ch1 pro CZ/SK je dobrý nápad a aspoň by se chodila :)

• Ohledně stránek hry: Doplnit 2 nová SP na mistra boje a svatební SP + aktualizovat odkaz na fórum. Vím jsou to drobnosti a časem k nim dojde, ale už mi to přijde jako moc dlouho za těch 10 měsíců, tu ta vodní SP už mohla být napsaná.

https://board.cz.nostale.gamef…x.php/Board/102-SP-karty/ Tady máš odkaz na staré forum sice, ale pokud to chceš zde nedělá mi problém udělat CTRL+ C a CTRL+ V

• Zkusím nahodit něco málo a omlouvám pokud budu něco kopírovat ze staré stránky, ale nechce se mi to celé pročítat a hledat co už někdo napsal.

Více návrhu bude spíš k usnadnění hry začátečníkům jelikož je hra teď ve stavu kdy vás vyprdne na 55Lv bez peněz,Eq a časem po získaní znalosti hry.

1)Vrátit původní exp system který byl na počátku hry.

3)Buff Bojové umění Tart Hapendam aby se dál aktivovat i deaktivovat u Strážce

4)Okamžité bitvy 1-39,40-59 jelikož nových hráčů nepřibývá, a ti co si řeknou to vydrží v podstatě nemají možnost si vydělávat ani přes OB jelikož tam nikdo není.Tak navrhuji zrušit omezeni 3 hráčů pro spuštění a přidat na tyto OB NPC které by pomáhali s bojem.Pro 1-39 by to pomohlo rozhodně i jako tutoriál.

5)Nápovědu dát jako samostanou ikonu vedle Nosmallu a menu

6)Nedostatek EQ pro menší lv. Je pochopitelné že hráč 80+ nebude farmit někde v chrámu,kremu apod.. brnka a zbraně jen aby je doplnil do NB.Zrušit omezeni pro zisk beden z raidu, tímto by se do NB dostaly věci pro nižší Lv a ulehčili jim tak hru.

7)Zrušit omezení lv pro výrobu pečeti raidu Cuby,Xysen,DC,Spider a Slade, nebo libí se mi co napsal Ozzacek k nevyužití minibossum ze kterých by taky mohli padat pečetě na tyto raidy.

8)Namaju a KFC raid, opravdu jednoduché raidy u kterých mě mrzí že se nechodí protože hráči je odmítají chodit kvůli minimálnímu zisku.Přidat do těchto raidu nový loot který by hráče znovu přiměl se zapojit.

9)Udělat rework na partnery bez schopností aby se opět stali součásti hry.

10)Tohle bude nejspíš opravdu velká blbost, jelikož top rodiny mají své komunikační kanály, nebo už nejspíš toto existuje, ale za zkoušku nic nedám.Jelikož nás není moc, tak má myšlenka je o založení Discord serveru který by mohl byt uveden i na oficiálních stránkách hry a byl tak přístupný pro všechny stále i nové hráče.Mohli by tam být různé vlákna podobně jako na fóru novinky,domlouvání raidu/glacu nebo na jiné akce,rodinné vlákna které by byly uzamčené je pro příslušníky daných rodin apod.(Pokud GF nic takového nepodporuje tak by jsem si to mohli jako hráči vytvořit sami pro sebe jako nástroj pro lepší komunikaci jelikož na fóru není zrovna taky 2x živo.)

11)Předložit návrh aby se aspoň pečetě z mini raidu dali opět prodávat.Nebo aspoň aby se dali žaludy dropovat na Tart Hapendam

The post was edited 2 times, last by Arenis ().

• Neoficiální discord server byl vytvořen, a po jednom útoku nejmenovaného hráče a vyhrožování policii a dalšími státními orgány kde jsme se mu vlastně všichni vysmáli, tak discord vytvořen pro tento účel byl tím hráčem okamžitě smazán, aniž by o tom informoval ( napsal pouze zprávu na discord do chatu ze discord maže, a okamžitě to smazal takže si mnozí ani tu zprávu nestihli přečíst. ) Nicméně vzhledem k tomu kolik nás já serveru je ani není potřeba discord nebo něco takového, jestli chceš založit RAID prostě napis repro a buď ho složis nebo ne, discord na tyhle věci je zbytečný, na discordu se ti domluví 50 lidí a do hry přijdou tři. To je k ničemu. Navíc existuje nejméně půlka hráčů co discord nebo něco takovýho nechce ani vidět takže komplet bezpředmětné a nutit někoho aby při hraní ještě měl zapnutý discord nebo aby sledoval hru ve svém volném čase kdy na hře není, je taky celkem out of point.

Tuším že na polském fóru je ofiko odkaz na discord pro tento účel, ale Poláků hraje tak dvacetkrat víc než u nás ;)

CzEe3S3.jpg

06.10.2012 - First 99Lv of CZ server - PaRazZziT as warrior.