Nové Mezinárodní Fórum

 • announcement_nostale_de_45eb40791e2c69182a1a62d7ea2a5abe.jpg


  NosTale se přesouvá na nové fórum!


  V posledních letech se platformy, které komunita používá pro vzájemnou interakci, měnily v závislosti na nových potřebách uživatelů a postupujících technických možnostech a inovacích. Kromě toho se díky globální povaze internetu navíc můžeme spojit i s lidmi ze zahraničí, takže téměř každá online komunita se běžně skládá z lidí z různých zemí hovořícími různými jazyky.


  Tyto skutečnosti vedly k tomu, že fóra, jak byla před lety koncipována, ztrácela na aktivitě ve prospěch jiných přístupnějších nebo mezinárodních platforem, jako je Discord a Reddit. Víme však, že fóra zůstávají důležitým nástrojem, pokud jde o informační obsah, a proto chceme aktualizovat jejich funkčnost tak, aby byly relevantní i dnes.


  Proto jsme se rozhodli otevřít pro NosTale nové fórum, zaměřené na ty aspekty, ve kterých fóra stále přinášejí velkou hodnotu a ve kterých je těžké je nahradit.


  Co Lze od Nového Fóra Očekávat


  Pro začátek spojí nové fórum NosTale sedm našich komunit: mezinárodní, českou, francouzskou, italskou, polskou, španělskou a tureckou. To znamená, že stará fóra těchto komunit budou převedena do režimu pouze pro čtení a nebude zde možné registrovat nové účty, vytvářet nová vlákna ani na ně odpovídat. Tento stav bude trvat do té doby, dokud nebude příliv uživatelů přesměrován na nové fórum a dokud nebudou na nové fórum přeneseny také některé z uložených informací. Jakmile se tak stane, budou stará fóra uzavřena a nebudou nadále přístupná.


  Jak bylo zmíněno výše, bude se nové fórum zaměřovat hlavně na informativní obsah. Všechny novinky budou nadále zveřejňovány ve všech jazycích jako dosud a budou také zdrojem RSS pro oznámení Discordu. Také ale chceme, aby se sekce s návody stala místem, kam budou hráči pravidelně chodit pro užitečné informace o hře a o fungování různých platforem.


  Ale to není všechno. Možnost otevřeně se vyjádřit je základem každé internetové platformy, takže zatímco některé kategorie, které existovaly na starých fórech, zde již nebudou (například hlášení chyb, návrhy, hledání rodiny nebo obchod, které mají na Discordu větší dosah), jiné kategorie, jako je pomoc, diskuse, kreativní obsah a off-topic, budou mít své místo i zde, aby hráči mohli i nadále komunikovat a sdílet své názory a vášně s ostatními.


  Za zvláštní zmínku stojí také umělecký obsah, jako je fanart a tvůrčí psaní. Máte možnost přesunout své obrázky a příběhy ze starých fór na nové fórum, dokud jsou stále přístupné v módu pro čtení. Velice si vážíme obsahu, kterým komunita během všech těch let přispěla do hry a byli bychom rádi, kdyby nám alespoň část z této historie dělala společnost i na naší nové cestě. Pokud budete potřebovat pomoc ze strany týmu fóra, neváhejte se na nás obrátit pomocí systému podpory


  S ohledem na vše, co bylo řečeno... prohlašujeme nové fórum za otevřené! Dostanete se na něj přes následující odkaz: https://forum.nostale.gameforge.com. Zveme vás k registraci a uvítáme vaše názory na aktuální strukturu a jakékoliv změny nebo vylepšení, která byste provedli a co je nejdůležitější, abyste se zapojili tak, jak se vám to bude nejvíce líbit.


  Užijte si nový domov!

  Tým NosTale