Účet na UK-Citadel

• Zdravím,
    Měl bych jednu otázku.
    Je možné nějak přesunout účet na němž jsem strávil dobrý 4 roky z UK-Citadel, kde pomalu umírají pouze legendy tehdejšího CZ serveru, na aktuálně aktivnější INT 2 ?
    Jde mi o to že jsem měl chvíli pauzu od NosTale a když se vrátím tak žádný CZ server, nic. Poté svůj účet najdu na nějakým anglickým, kde prostě nikdo ( krom těch nejlepších hráčů ) nehraje a tudíž není možnost tam nijak v hraní pokračovat jakožto 83lvl. Do účtu bylo investováno řekněme pár korun a mrzí mě že už z toho nic nebude.
    Kdyby nebyla možnost přesunu. Je možnost třeba ze věci co tam jsou ( účet UK-Citadel, má v inventáři ve věcech všeobecně... SP,EQ, atd něco málo okolo 100kk dle ekonomiky INT2 ) dostat peníze na INT2 ? ( vyměnit s hráči to nejspíš nepůjde.. kdo by taky chtěl hrát tam, kde nikdo nehraje )
    Děkuji za odpověd.:altc:

• Přesunutí účtu/ věcí na jiný server není z naší strany možný. Pokud chceš hrát někde jinde tak musíš od nuly, nebo jak výše píše ŠOTEK obchodovat s hráči napříč servery (na vlastní pěst) což nedoporučuji.